*

şükela:  tümü | bugün
 • ilgi manyağı kadının bir dizi operasyon geçirdikten sonraki hali.
 • i$in icine manyak kelimesi girdi mi cinsiyetin bir oneminin kalmadigini bizlere kanitlayan bir ornek formatinda gezinen erkek.
 • ilgi çekmek için sonuna kadar açtıkları ototeybi sesiyle ferrariden murat131 e kadar degişebilen araba markaları içinde bazen gurup bazen single dolaşarak takıldıkları görülür. ilgi manyagı kadın edilgenken, bunlar ilgiyi çekmek için en etken ve hatta etkin taciz methodlarını kullanırlar. sayelerinde ortaköyden beşiktaşa, cadde bostandan modaya, ataköyden bahçelievlere birçok cadde artık testesteron caddesi olarak anılmaktadır.
 • ilgi manyağı kadının bir dizi operasyon gecirmeden onceki hali.
 • bu kümeye giren erkekler, çok iyi seviştiğini sanan erkekler kümesindekilerle kesişirler.
 • öncelikle bütün kadınları ilgi manyağı kadın olarak görür.. kendisi bu tür kadınların ilgi paratoneridir, bütün hasta kadınların tripleri kendisinde toplaşmıştır, kafasını kaşıyacak zamanı kalmamıştır bunlar yüzünden.. ne yana gitse bunların bir şekilde kendisine sokulma istekleri ile karşılaştığını zanneder..

  her şeyi bilen bu kardeşimiz, sanatın, sinemanın duayenidir, bilgisi ve birikimiyle yarım porsiyon aydınlık saçar.. yazdıklarından okursunuz adam yerine koyamazsınız, bu aydınlık saçan adam dekolte giyeni orospu yerine koymuştur (arayan bulur), konuşmayı denersiniz, götünün kalkmasına vesile olursunuz vs vs vs..

  bu tip erkeklerin 1000 tanesini yanyana getirsen bir tane adam etmez ama neylersin ki dört bir yan bunlarla doludur..
 • ilgi manyağı adam akvaryum balığı gibidir, doygunluk hissi yoktur. grup grup, çeşit çeşit arkadaşları vardır, maksat hiç bir ortamda yanlız kalmaması, hiç bir atraksiyondan geri durmamasıdır. misal, bir grup, çok şekilli, ciciler giyen kız arkadaşı vardır. hepsine bi şekilde mavi boncuk takmiş, değişik zamanlarda gerek evlerine gece yarıları kahve servisleri yaparak, gerek bozulan bilgisayarlarını tamir ederek haremine eklemiştir.

  tabiki hanım kızlara tek taktığı mavi boncuk değildir. hepsine bi kere takmadan valla hayatta bırakmaz. ilgi manyağı adam, yetmezse, eski manitalarını, yetmezse, manitasının arkadaşlarını ilgilenilecek ve boncuklandırılacaklar listesine ekler.
 • ilgi manyağı kadından tek farkı pipisinin olmasıdır. bu bile onun için ekstra bi ilgi gereksinimi demektir zaten.
 • sanirim boyle erkekler biliyorum diye dusundurten kavram, allahtan boyle degilim diye de dusundurten bir kavram ayni zamanda, ama igneyi baskasina cuvaldizi kendine batirmak gerektigi icin, bu durtusel davranislara hayatinda hic kapilmamis erkek var midir, tartisilir. ornek olarak bu yazar 5. tanimin kendisine ne yazik ki buyuk olcude uyarken 3. tanimla alakasi olmadigini kesfetmistir. keske programimi bastan yazabilseydim diye dusundurten psikolojik yetersizliklerdendir.