şükela:  tümü | bugün
  • şu sözlük camiasında beni en çok eğlendiren detaydır.

bir entry yazıyorsun, entry biraz da ilgi görüyorsa, sonrasında karşı görüşlü ergen kızlar tarafından tepki mesajı yağmuruna tutuluyorsun.

aslında elbette kimsenin mesajını afişe etmek doğru değil, ama bu bizim genç kız milletinin asabiyetinin de tarih kayıtlarına geçmesi açısından önemli bir bilimsel veri olması nedeniyle, bu mesajlardan bazı çok süper olanlarını halkla paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyorum. elbette, isim belirtmeden sadece mesajları paylaşıyorum.

-entry: (#63536006)

-mesaj: yahu bu nasıl genelleme? "bütün kadınlar bütün analar böyle" der gibi?

-cevap: belki de öyledir. sen bütün anneleri tek tek ziyaret edip zeka testi yapıp öyle olmadıklarını gördün mü?

-mesaj: bu model kadınlar sadece kız mı doğuruyorlar? erkekler cahil kadınlarla etkleşime girmeden kavanozda mı büyütülüyor? "işte bunlar evlendiğimiz kadınları ve erkekleri doğuran büyüten anneler" deseniz yine kadın düşmanı olacaksınız ama eleştiriniz direkt bodoslama kadınlara değil, cehalete yönelik olmuş olacak.
    sizi favlayan 80 küsür diğer kadın düşmanıyla beraber varlığınız gelecek için endişe verici.

-cevap: valla ablam, ben bizzat dünyadaki tüm erkeklerin annelerini tek tek mercek altına aldım. gördüm ki, erkek anneleri en az üç dil bilen, bilimsel yayınlarda en az beş makalesi yayınlanmış teyzelerimiz. o zavallı kadınların günahını alma şimdi.

bence sizin eskiden bir erkek arkadaşından kuyruk acınız kalmış, erkek analarına o yüzden çamur atıyorsunuz.

bizim apartmanın kapıcısı adam daracık evinde kurduğu düzenekle geçen gün soğuk füzyonu icat etti, karısı bu buz gibi havada, karda kışta evimde soğuk füzyon istemem dedi, adam servise çıkmışken mekanizmayı kırdı çöpe attı. bana şimdi kadınları savunmayın lütfen. teşekkürler.

-mesaj: bizim evlendiğimiz adamları da babaları büyüttüğü için erkeklerimiz ultra kültürlü o zaman? ben de diyordum niye. düşünen yerlerine sokayım

-cevap: valla ben dünyadaki bütün babaları tek tek tanıyorum. hepsi berkley'de profesör. senin kocanın babası değilse bilemem.

-cevap: doğum sırasında doktorun vajina ağzını aşağıdan kestiği ve benim aslında anamın göt deliğinden doğduğum doğrudur. teorik olarak ben bir bokum. tespitinizde haklısınız. tebrik ederim.

-mesaj: evlendiğimiz adamları da bu kadınlar doğurmuyor mu? ya bu evlendiklerimizin, hatta bu kadınların babaları yok mu? cinsiyetçilik kusacağım diye saçma sapan konuşuyorsunuz.

-cevap: ablam, annem küçükken beni terk edip yasak aşkı ile kaçmış. beni de apartmanın kapıcısının karısı büyüttü. babam evde yokken hep dövdü beni. o kadar dayak yedim ki, akıl sağlığımı koruyabilmek için hep, bir gün büyüyeceğim ve kadınlardan intikam alacağım diye yemin ettim.

ben galiba bu yüzden kadınlara karşı biraz kırıcı ve sert konuşuyorum. ben de sevgi dolu bir çocukluk geçirsem ben de normal erkekler gibi kızlara yüzük almak, evlenmek teklifi yapmak, gelinlik seçmek, düğün yapmak isterdim sanırım. beni hor görmek yerine, bana anlayış ve şefkat ile doğru yolu gösterseniz?
  • -entry: #63536006

-mesaj: evlendiğimiz erkekleri başka kadınlar mı büyütüyor?

-cevap: çok doğru söylüyorsunuz. hiç o açıdan düşünmemiştim.
  • örneklendirilen mesajlara bu tarz cevap veren yazarlar için çok kısa bir çözüm var. herkesin vakti yok biliyorum o yüzden bir kolaylık yaptım. kırmızı işaretli yere basarsanız tüm bu dertler bitiyor. iq cidden önemli. vakt kaybetmeye gerek yok

http://i.hizliresim.com/2jv20j.jpg