• telemarketing kitabına*göre bu cevabı alınca duymamış gibi yapmak icap eder. misal:

-ilgilenmiyorum.
    -üyelik avantajlarımızın en çok hangisi hoşunuza gitti beter bey? ücretsiz oda konaklaması mı yemek avantajı mı?
    -.........("mnskim işim gücüm var" anlamına gelen sessizlik)
  • gülsen'in of of albümünden bir parça. sözlerine garip anlamlar yükleyebilme potansiyeli yüksek şarkı.

şöyle:

ayrıldık, sonunda... başın göğe erdimi? - iyi tamam burası
    zaten hep ayrıydık, gittiğine değdi mi? - nasıl hep ayrıyken ayrılıyor orasını anlamadım...
    taptığın...yattığın benden daha güzel mi? - her tapılanla yatılıyorsa vay o zaman
    sahteydi her halin git temizle kendini... - sen git zaten pistin

naqarat

bu aşk değil, yalan aşkım
    adım gibi biliyorum
    aldat dilediğin gibi sende
    inan hiç ilgilenmiyorum

arka sesler: - bunların fonksiyonu hala bilinmemekte

offff çok sıkıldım...
    naaaaa
    ilgilenmiyorum - kahkaha
    sıkıldım

nakarat...

diye gidiyor...
  • turkcell için hiçbir anlam ifade etmeyen sözcük. gerçi yazılmış (bkz: #3252517)

sitelerine giriyorsun, pat diye bir teklif açılıyor. teklife karşılık turkcell size 3 seçenek sunuyor: 1) ilgilenmiyorum 2) daha sonra hatırlat 3) kabul ediyorum.

kabul ederseniz turkcell çok mutlu oluyor, bir anda flaşlar patlıyor, ekranda gülücükler beliriyor, turkcell kurumsal şeysini temsil eden lacivert ceketli sarışın kız jpeg'i üzerine daha hafif bir şey geçirip tekrar geliyor falan. herkes mutlu.

"daha sonra hatırlat" derseniz, lambaya geri dönen cin misali teklif ortadan kayboluyor, siteye bir sonraki girişinizde tekrar arz-ı endam ediyor, turkcell kurumsal şeysini temsil eden lacivert ceketli sarışın kız jpeg'i tutumunu koruyor.

hah şimdi gelelim "ilgilenmiyorum" meselesine. "ilgilenmiyorum" dediğiniz zaman teklif gidiyor, tekrar siteye girdiğinizde teklif tekrar geliyor.
    tekrar ediyorum, "ilgilenmiyorum" dediğiniz zaman teklif gidiyor, tekrar siteye girdiğinizde teklif tekrar geliyor.

görüldüğü gibi yapay zekanın önündeki en büyük problem "ilgilenmiyorum". neden uçan arabalar yok, ışınlama neden bulunamadı, apple niye her boku yapan robot tasarlamıyor? çünkü "ilgilenmiyorum" dediğiniz zaman yapay zeka nasıl bir tepki vereceğini bilemiyor. "abi" diyor yapay zeka, "1'i 0'ı felan hep anlıyorum da bu 'ilgilenmiyorum' ne lan? kaç alıcaz biz bunu?"

ilgilenmiyorum'un bize gelişi üç yapay zekacım. ama sen suçu tarayıcıya at.
  • (bkz: #34943940)

kadına "bayan" dememesi gerektiğini bir türlü öğretemediğim yazar. onlarca defa haslanmış nutuğa rağmen, "bayan" demekte diretiyor bu edepsiz oğlan. bayan değil "kadın" oğlancım. öğren artık!
  • atm'lerde basarken bir güzel sövdüğüm seçenek.
  • yeni nesil troll, hoşgelmiş. sitilini sevdim, daha eski troller popülerliğini çekemiyor.
  • benimle ilgilenmeyen ve fazla ilgilenenlerle ilgilenmiyorum
  • şu entryme #35563826 cevap olarak "aptalsın ayrıca köylüsün" yazmış yazar-ımsı. olmamış bu ama, bir daha yapmayı denesinler. hahahha köylüyüm balım ben ya. hiç de utanmadım bak, sıkıntı yok köylü olmakta. o alevi bu kürt öteki köylü...ne yapalım lan hepimiz sizin gibi beyaz türk değiliz. halkız biz ve direniyoruz. uymadıysa git bayrak salla kazlıçeşmede. ha bu arada fransız lisesi mezunuyum, 3 dil biliyorum, avukatım, ama hiç de koymaz çöp de toplarım şalvar giyer hasat da toplarım...sonradan olma burjuva kafalarıyla gelme bana. köylü olmak onurdur yeter ki sonradan görme olmayayım.
  • merak edip yazdıklarını biraz okudum da, kendisi epeyce agresif ve saldırgan bir görüntü çiziyor. aslında yazım şekli kafa bir adama benzediğine işaret ediyor ama yazdıklarının içeriği kin, nefret ve benzeri zararlı duygular içeriyor.

karşıt görüşlere, farklı inançlara tahammülü olmadığı ise gün gibi ortadadır.

tespit belirttim, gidiyorum artık.
hesabın var mı? giriş yap