• www.ilginchediyelikler.com sitesinde ikamet eden ilginç hediye sattığını iddaa eden site.

evet ilginç hediye satıyor ama saolsunlar teslim etmiyorlar.
    siparişi verdikten 3 gün sonra arayıp "benim bu ürünü bugün almam lazım yoksa yarın hafta sonu ve ben işyerimde olmayacağım doğal olarak alamayacağım evime yakın bi yere yönlendirir misiniz" dedim. "tabi" deyip evin adresini sormayan, zorla evin adresini verdiğim ama tabi ki o adrese de o tarihte ürünü teslim etmeyen bir firma. "cumartesi günü saat 1 e kadar açığız" deyip saat 10:30 da telefonlarına cevap vermeyen firma.

daha sonraki günlerde aradığımda "aaa ürün size teslim edilmedi mi ? bizim haberimiz yok şimdi sizden öğrendik" diyen. tekrar arayıp "sizin mağduriyetinizi gidermek için size 20 tl lik hediye çeki verelim olay kapansın" diyen.

en sonunda yetkili kişisinin arayıp "yea ürün stokta yokmuş hep üreticinin hatası yeaa" diyen.
    paramı geri göndermelerini talep ettiğim,
    şahsım adıma bir daha sitenin adres çubuğundan bile geçmeyeceğim, geçilmesini önermeyeceğim site.

kurumsallığın zerresi dahi olmayan, tahminimce 3-5 genç girişimcinin "hadi lan ilginç bişeyler satalım" mottosu üzerine kurulmuş bir firma.

ki hiçbir kurumsal firma "yeaa o işe bakan arkadaş işten çıkmış biz de teslim etti zannediyoruz yeaa" demez.
hesabın var mı? giriş yap