şükela:  tümü | bugün
  • gazi üniv. iibf de inkilap tarihi dersine giren en sevdiğim hocalardan biridir.. dersinde ara vermez ama hiç baydığı da görülmemiştir.. tarihle ilgisi olmayan adamın bile ilgisini çekebilecek noktalara değinir.. pek çok insanın emin olduğu bazı tarihi konularda bile tabuları yıkmayı başarmış eli öpülesi , disiplinine saygı gösterilesi bir adamdır. sinirlendi mi yamultur.
  • kampüs hayatıyla ilgili espriler yaparken "bakmayın şimdi burada böyle rahat olduğuma, üniversitedeyken alemin bir numaralı asosyali, melankoliğiydim.." diyerek sınıfı toptan koparabilen muhteşem inkılap tarihi hocası.
  • sadece 1. sınıfta derslerine girebildiğim, keşke her dönem en az 3 kredili dersi olsa dedirtecek güzellikte ders anlatan, hangi konudan bahsederse bahsetsin hiç sıkılmadan uzun süre dinleyebileceğim karizmatik hoca.
  • dersine girdiği sınıfın mevcudu kaç olursa olsun aynı yükseklikte sesle konuşan, arka sıralarda olsanız bile özgün konuşma tarzı ve ders anlatımından dolayı pür dikkat dinleme ihtiyacı hissedeceğiniz tarih hocasıdır. ilginizi çekebilecek konulara fazlaca değinir, kalıpları yıkar, öğrenciyle mesafeli ama samimi ilişki kurar, gazi üniversitesi öğrencilerinin kpss'den iyi bir yere yerleşebilmesi için resmen rehber öğretmenlik yapar. üstünden deri montunu eksik etmeyen gazi iibf'nin sevilen araştırma görevlilerindendir.
  • an itibariyle litvanya da olan, litvanya dönüşünde gazi den başka bir üniversiteye geçeceği söylenen derslerdeki muhteşem performansı dışında ayrıca öğrencilere rehberlik eden sert görünüşünün aksine aslında pek vefalı bir insan olan tarih hocasıdır. gazi bir sembolünü daha kaybetmiştir.
  • deniz gezmiş, hüseyin inan ve yusuf aslan'ın 24 nisan 1972'de tbmm'de yapılan idam oylamasında evet oyu kullanmış eski kütahya milletvekili.
  • gazi türkiyat türkoloji araştırmaları dergisinde 2. meşrutiyet dönemi eğitim politikası ve satı bey makalesini yazıp satı beyin hiçbir eserinden yararlanmayan bir akademisyen.

    ayrıca bu kadar özensiz ve vasat bir makale yazması bir profesöre yakışmıyor.