şükela:  tümü | bugün
  • bir haftadır telefon elime yapışık yaşamama neden olan youtube kanalı sahibi.
  • uzaylılar, dini inanışlar, mitolojik kahramanlar, zaman yolculuğu, ilginç tarihi şahsiyetler, çözümsüz ölüm vakaları gibi gizemli olaylardan ve geleneklerden bahsettiği ilhan'la bilgi yağmuru adlı kanalından elindeki notları okuya okuya videolar hazırlayan ve takipçilerine çok değer veren bir abi. videoların altındaki olumsuz yönde eleştirel mesajlara dahi sayısız güzel dilekle cevap veriyor. sosyal medyada karşılaştığım en pozitif insan kendisi. aslında neşeli jenerik müzikleri eşliğinde paylaştığı bilgiler bütün esrarengiz havasını yitirivermese daha güzel olabilirmiş. zaman zaman söyleyeceklerini unutup kağıtların arasında kaybolması olsun "evet arkadaşlar şimdi sizlere yine ne olduğu belli olmayan bir olaydan bahsedeceğim. ne olduğunu inanın ben de anlamadım." tadındaki açılış konuşmaları olsun biraz komik bulmuyor değilim ama emek verdiği hissine kapıldığımdan gülemiyorum. çocukça bir heyecan duyuyor adam, bariz.
  • "umarim severek begenerek izlersiniz" mottosunun sahibi youtuber. kanalinda ılginc bir cok bilgi mevcut kendi capinda emek harcayarak bir seyler yapiyor. kendine has uslubu ve ses tonuyla samimi gorunmekte bu abimiz. paranormal, pisisik, uzayli gibi fenomenleri
    sevenler kanallarini takip edebilir.
  • bunun ilhanla bilgi bilmemnesi isimli sayfasına denk geldim. genpets isimli enstelasyonu baya baya gerçek gibi anlatacak kadar çıldırmış. ve sanırım ingiliççesi de yok, olsa are genpets real yazıp wikiden okuyabilirdi.

kendisine tavsiye; uzaylıdır filan götten sallasan da kanıtlayacak kimse yoktu da bu dediklerin kuranı yırtan kız kıvamında olmuş. palavra olduğunu bilsek de dinliyoruz uzaylıları...dahası sana tavsiye sesin yeterliydi. öpmüyorum ulan.
  • daha geniş kapsamlı, ayrıntılı, röportajlı, makaleli, gibi çalışmalar bekleniyor kendisinden. ellere sağlık.
  • bazı videoları çok amatörce ve hazırlanmadan çekilmiş. uy scuti için hazırladığı videoyu izledim de olmamış. eğer burayı okuyorsa en güzeli seslendirmeye devam etsin. kamera karşısına geçince o kadar çok karıştırıyor ki konudan uzaklaşıp sıkılıyorsunuz. ama bunun yabancı dil bilmeyenler ve gençler için bir hizmet olduğunu kabul ederim. insanlar boş beleş magazin ve spor programları/videoları izleyeceğine bu tip şeyleri izlesin. abartılı ve hit kazanmaya yönelik videolar da olsa en azından bir merak yaratma ihtimali var.

video sonunda kaynaklar da paylaşılsa çok güzel olur.
  • isteğim üzerine güzel bir konuya değinmiş youtuber . gitgide de sempatik olmaya başladı yakında tv'ye de çıkarsa şaşırmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=cmui9sey9uu
  • on numara iki adet youtube kanalina sahip on numara adam. her videoda muthis bir ön calisma ve emek oldugu cok belli. verdigi emegin karsiligini alir umarim. kanallarinin isimleri ilhan yilmam ve ilhan'la bilgi yagmuru.
  • medeniyetlerle alakalı videoları dinlerken youtube ordan oraya, ordan oraya bu kanala attı beni, sesli videoları inanılmaz iyi ve profesyonelken kamera karşısına geçince çok ağır sıçmıştır. ne gerek var hacı, zaten sesinle mest olup bilgi doluyorduk.
  • severek beğenerek takip ettiğimiz youtuber abimiz. burdan selam olsun !