şükela:  tümü | bugün
  • işgüzarlığı ile ünlü hukuk bürosu. habersiz icra takibi yapıp sonra "aslında gönderdik de muhtarlık almış" diye yalan söyleyen ve bunun üzerinden para kopararak zengin olmaya çalışan hukuk bürosu. borcum için eve resmi bir yazı göndermelerini isterseniz asıl çirkin yüzlerini görebilirsiniz. sesini yükseltip kaba saba konuşmayı kendilerinde hak görürler. en büyük hobileri iki günde bir insanlara olmayan borcu üçe katlayıp bir eksilterek indirim yaptık diye mesaj atmalarıdır. bir de siz istemediğiniz halde ısrarla arayıp taciz ederler. olmayan borcumdan dolayı her telefon açana para göndersem ohooo... resmi yazı soruyorsun kaçamak kaçamak cevaplar. böyle adamlara güvenmeyin. bu işleri iyi bilen bir avukata danışın. ben şahsen kendim avukatıma sormadan size para göndermem dediğimde sinirlenip kapattılar. demekki bir dolaplar dönüyor...
    ayrıca size haciz gönderecez diye korkutmalarına inanmayın. haciz öyle sizden habersiz pat diye gelen bişey değil. o kadar kolay değil. şahsen ben haciz tehditlerini üç yıldır alıyorum bişey olduğu yok.
  • hobi olarak aylık periyotlarda bana turkcell veya vodafone borcum olduğuna dair mesaj atıyorlar. daha evvel turkcell için mesaj attılar, şimdi vodafone için arama yaptılar. kişisel bilgilerimi teyid etmemi istediler. etmedim. siz bir onaylayın, biz size borcunuzu resmi olarak bildireceğiz, dediler. onaylamadım. sonra telefondaki kadın gayet küstah bir üslupla, 120 tl vodafone borcunuz var siz onaylamasanız da, dedi. ben de vodafone kullanıcısı olmadığımı, daha evvel de beni olmayan telefon hattı borçlarım için aradıklarını, kendilerine güvenmediğimi söyledim. kadın bu sefer de beni payladı onlara güvenmediğim için. velhasıl, zor başlayan bir sabah, sinir bozan bir öğlenle devam ediyor.
  • bu adamlar benim de borcum olduğunu idaa ettiler, kullandığım gsm şirketinden borcum olmadığını yetit ettim, 11880'den ve e-devlet'ten hakkımda açılmış bir dava, icra dosyası var mı arayıp kontrol ettim.

nitekim yoktu, oyuna gelmeyelim gençler.
  • ısrarla mesaj yollayıp hiç kullanmadığım bir numara üzerinden borcum olduğunu, icra takibi başlattıklarını söylüyorlar.

bakıyorum numara benim değil, borç görünmüyor, icra takibi yok. ne ayak anlamadım.
  • vodafone adına icra takip işlemleri yapan hukuk bürosu.

icra takibine verilecektir , banka hesaplarınıza bloke konulacaktır gibi tehditvari mesajlar atıyorlar borçlulara.

kesinlikle umursamayın.

( bana belki 6 kere şu tarihte takibe vericez diye mesaj attılar. )

elinize bir icra dairesince ödeme emri tebliği gerçekleşmeden herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur.

arayarak da çokça taciz ediyorlar. istanbul barosuna şikayet edebilirsiniz .
  • az evvel vodafone borcunuz, icra micra falan diye mesaj atan yer.
  • vodafonenet'ten modem bile alamayıp bir mb bile internet kullanamama rağmen tarafımın aboneliği aylarca hukuksuz bir şekilde devam ettirilmiş neticesinde tarafıma bu avukatlık şirketi tarafından 483tl icra dosyası gönderilmiş dosyanın borcu lanet olsun denilip ödenmiş fakat beyefendiler ödenen borcun karşılığında 2,5 ay boyunca icra müdürlüğüne borç ödendi yazısı göndermedikleri için,araba satışı dolaysıyla notere gittigimde ödemiş olduğum dosyanın icra takibiyle karşılaştım.ve o gün arabanın satışını yapamadığım için satışta da mağduriyet yaşadım.eğer birgün bu büroyla karşılaşmak zorunda kalırsanız lütfen bütün işlerinizi zamanında ve günü gününe talep ediniz.
  • organize dolandırıcılık şebekesidir, gün içerisinde haklarında suç duyurusunda bulunacağım.
  • alacak takibi yapan ve suç işleyen hukuk bürosudur. sürekli olarak insanları arayıp taciz eden, hakkınızda bir dosya varsa bunu 3. şahıslarla paylaşan hukuk bürosudur. bak dostum okuyorsan eğer bu entryleri dikkate al. yoksa bir gün başın gerçekten belaya girecek.
  • dolandırıcılığa benzer yaklaşımlarıyla ün salmış avukat.
    az önce telefonuma vodafone'da bana ait olmayan bir numara için dosya olduğunu ve günlük faiz işlendiğine dair bir sms aldım. numara bana ait değil, e-devletten böyle bir dosya yok. ülkenin hukukçusu bile dolandırıcı olmuş.