• oda tv'nin haberine gore kafayi yemis fetocu hakim.

bu nasil bir manyaklik, aklim almadi. oda tv'nin saka yaptik aciklamasini bekliyorum.

yazdigi sacma sapan karardan bazi bolumler:

"kendisini dinlediğim ilk andan itibaren ve devamındaki hayatı ve kişiliği itibariyle de o güzel yüzünden gülücük hiç eksik olmuyor ise de, 'hüzünlü sanatçı' zerrin özer geçenlerde bir televizyon programında, canlı yayındaki konuşmasında bazı isimleri de yad ederek bir şarkıyı dile getiriyor,

şenay ile hafızalarımıza yer eden o güzel şarkı 'hayat bayram olsa'."

"biraz nefes olsun, yoruldum, nefesim kesildi, arasız yazdım birçok konuyu, okuyanlara da bir hoşluk olsun.. gerçi araya bazı şeyler daha ekledik sonra ama olsun..

ne diyordu şarkısında erkin baba?"

"asa'yı musa tabii ki fethullah hoca ile birlikte ortaya çıkacak, ve daha sonraki süreçte de hazreti isa aleyhisselam'ın dünyaya gelerek mehdi aleyhisselam'ın arkasında namaza duracağı e ona tabi olacağı fakat daha sonraki aşamada da mehdi aleyhisselam'ın da hazreti isa aleyhisselam'ın arkasında namaza duracağını yazmaktadır kaynaklar..."

bunlar turkiye cumhuriyeti devleti'nin hakimi tarafindan yazilmis bir dava kararinda geciyor. karari tsk'yi goreve cagirarak bitiriyor. kendisini o gunden sonra goren olmamis.
hesabın var mı? giriş yap