şükela:  tümü | bugün
  • gaziantepspor' un gecen sezon yozgatspor'dan transfer ettigi, umit milli takimda da oynayan 1982 dogumlu orta saha oyuncusu; 12.11.2003 itibari ile 1. lig performansı 55 mac / 4 goldur.
  • eşşşşek gibi koşabilme yeteneği olan, asla yorulmayan sağ kanat oyuncusu. kendisini geliştirebilirse milli takımda oynar kanaatindeyim.
  • orta sağlamlıkta bir kaynağa göre* sigara içen, kendine pek bakmayan genç sporcu.
  • fm de oldukça iyi bir hale gelen gaziantepsporlu genç oyuncu.
  • ah ilhan diyorum başka bişey gelmiyor dilimden. bu sezon bucaspor formasını giyen eski ümit milli futbolcu tanımıyla sınırlandı artık. şu liglerin gördüğü en hızlı adamdı. en cesur yürekti. ah ilhan!
  • ben de vah ilhan diyorum, vah! ilk izlediğim sene 2-3 yıl içerisinde 3 büyük takımdan birine kapağı atıp yükseleceğini düşünmüştüm ilk bu adamı izlediğimde. hız, çeviklik ondaydı ayrıca yeteneği, tekniği, top sürüşü, defans bilgisi, futbol bilgisi, oyun görüşü, ileri bindirmeleri de fena değildi ve üzerinde durulursa ve kendi de gayret sarf ederse milli takımın sağ beki olacağını ön görmüştüm. soluğu bucaspor'da almış, yazık olmuş, bir çok kapasitesi, yeteneği olan ama parlayamayan genç futbolcumuz gibi...

tabi ki kabahat uygun malzemesine rağmen bu harçtan güzel bir vazo yapamayan ve onun işlenmeden soğuyarak manasız bir şekil almasına neden olan sistemimizde orası ayrı.
  • sezonun ikinci yarısında sakaryaspor'da forma giyecek.
  • sezonun ikinci yarısında bank asya 1. lig takımlarından mersin idmanyurdu takımının formasını giyecek olan futbolcu. başarılar diliyoruz kendisine...
  • idman yurdunda çok iyi gidiyor ikinci yarı itibariyle, sadece futbola konsantre olursa, takımı süper lige çıkmasa bile kendi çıkabilir.
  • gaziantepspor'un, süleyman demirel'i. 3 kere geldi 3 kere gitti. bir daha gelirse antep teknik direktörü olur.