• %0.05 dozajlı dekonjestan
  • grip ve soğukalgınlıklarında burun tıkanıklığı yaşayanların elinden düşürmemesi gereken mucizevi burun damlası. her ne kadar doktorlar bazen tuzlu suyun da aynı görevi gördüğünü söylesede kesinlikle burun tıkanıklığında nefes almanızı sağlayan püskürtmeli burun damlası.
  • hayat kurtarıcısı, nefes almamı sağlayan ama bağımlılık yarattığı söylenen burun damlası..
  • (bkz: dunyanın sekizinci harikası) sinuzit icin tabii...

edit: herkes zararlarindan bahsediyor, dikkatli olalim.
  • maximum 5 gün kullanilmasi gereken burun damlası , uzun süre kullanılması bağımlılık yaratır.
  • uzun süreli kullanımda burun mukozasındaki salgı bezlerini baskılayarak ve kurutarak bezlerin ağzına sıçan atrofik rinit denen hastalığa sebep olabilen yani kökünden kurumuş bir buruna sahip olmanıza yol açabilen ilaç.
  • kesinlikle aşırı derecede bağımlılık yapan , günde 2 defa kullandıran ki yaklaşık 6 senedir kullanıyorum , bırakmaya çalıştığınızda burun damarlarınızı şişirip durduramayacak derecede kanatan , zararlı bişi ... kimseye tavsiye etmiyorum . gidin mentollü veya normal otrivine kullanın ...
  • sinuzit zamanlarinda kurtarici olan lakin sonrasinda kulanilmamasi gereken mucizevi ilac. tuzlu sudan ayni performansi alamadim.
  • merck tarafından üretilen, bir süreliğine de olsa rahat nefes almanızı sağlayabilen etkili bir burun spreyi.
  • burun ameliyatları sonrası reçetelerin olmazsa olmazı
hesabın var mı? giriş yap