şükela:  tümü | bugün
 • teknelerle yan yana denize girdiğiniz bir plaj.. su birden derinleşmediği için kolayca yüzülebiliyor.. çeşme'de deniz dalgalı olduğu zaman, yüzmek için gidilen durgun plaj
 • iki gun once haftasonu giri$i (cuma-cumartesi-pazar) parali olmu$ plajdir. (bkz: iki bucuk milyon lirayla yapilabilecekler).parali olmasinin guya amaci bu plaja sadece haftasonu gelen bazi kendini bilmezleri engellemektir.ancak her yaz tatilini bu plajdan denize girerek ge¢irenleri fena halde kizdirmi$tir.
 • 2-3 sene öncesine kadar bu plajda çok fazla yabancı turiste rastlanabilirken, artık neredeyse hiç rastlayamıyorsunuz. kendini bilmez densizler yüzünden muhteşem olan bu plaj özellikle hafta sonu gidilmemesi gereken yerlerden olmuştur. voleybol oynarken, ki voleybol oynamak için sahalar ve alanlar boldur, top yanlışlıkla kendini bok sanan tiplerin yanına gittiğinde, ki bu kişiler genellikle sonradan görme züppelerdir, kavga çıkartabilirler. bunu yapanlar kesinlikle erkekler değildir; tam aksine güneşleme banyosundan uyandırılan sonradan görme kendini bi halt sanan hatunlardır.

  haziran ayının ortasına kadar veya eylül ayında gidilmesi tavsiye edilir.

  ılıca plajının kite surfing için uygun mekanlardan olduğunu da hatırlatmak lazım. alaçatı ile ılıca tam zıt istikametteler. alaçatı, etrafındaki tepelerin yerleşimi sebebiyle rüzgarı çok daha kuvvetli alır ancak rüzgar olduğu vakit ılıca plajında da kite surfing için uygun dalgalar oluşur.
 • güzelim kumları inşaatlarda kullanılmak üzere alındığından gün geçtikçe taşlanan, eski huzurunun ve kalitesinin kalmadığı, 500 metre gitseniz de suyun beli geçmediği plaj.
 • (bkz: çeşme)
 • küçükkene su kaydırağı bi tek orda olduğu için delisi olduğum plajdı kendileri. sona büyüdük git git boyunu geçmeyen deniz can sıkmaya başladı. ister istemez yerini altınkum, ayayorgi, pırlanta gibi çeşme plajları aldı. yine de çeşmedeki medeniyet* içindeki en büyük plaj olmasından dolayı pratiktir, ama kırolarıyla da vazgeçilmezdir. plaj voleybolu turnuvaları fln yapılır, gençler eğlenirdi.
 • 2 şezlonga 10 milyon alan belediye plajıdır.plaj kumu harikadır,hafta sonları çok kalabalık olup, dalgalarla dans etmekten hoşlananlar için bulunmaz fırsattır.
 • 3 sene önce şimdikinden çok daha özel ve güzel olan plaj. star, show tv gibi abidik gubidik kanallar paparazzi programı yapacağız diye güzelim plajın sessiz sakin olan ortamını bozmuştur. eskiden 3 saat güneşlenme payı koyulan plaj, şimdilerde kameralara yakalanmamak için denizde en fazla 30 dakika kalan ve kurumadan kaçan ılıca - alaçatı ahalisiyle anca dolmaktadır.
 • sheraton cesme ile luba beach club arasindaki halk plaji. kesinlikle cesme'nin en guzel yeri burasi.
 • gittikçe çirkinleşen ilçemiz çeşme gibi çirkinleşen plaj. ne kadar güzeldi birkaç sene önce, giriş parasızdı, pazar günleri hariç * hep sessiz sakin olurdu, yürüdükçe ayakların kuma gömülürdü, rahat rahat güneşlenir, denize girerdin.
  ne olduysa, güzelim bodrum'u nefes bile alınamayacak bir cehenneme çevirmiş magazinciler geldiğinde oldu. her gün tecavüze uğrayan çeşme yıprandıkça, çeşme yüce medyamız tarafından sosyetik olarak tabir edilen iğrenç yaratıkarın doluştuğu bir yer haline geldikçe, ılıca plajı da uğranmaması gereken bir yer haline geldi.
hesabın var mı? giriş yap