• "bu son" diye başlar "re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:re:re bu son" diye biter.
  • ne kadar birikmiş içe atılmış bok püsür varsa kusulan maildir.
    ve sonu gelmez, yo öyle değil, şöyle:

re: ikimiz için de en iyisi oldu
    re: re: ikimiz için de en iyisi oldu
    re: re: re: ikimiz için de en iyisi oldu
    .
    .
    .
    .
    re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: ikimiz için de en iyisi oldu
  • bilgisayarda yazıp kendime mail atıp sonra da onu whatsappa yapıştırıp yolladığım yazı. metro marmaray tramvay aktarması gibi oluyor biraz ama olsun.

neden bilgisayarda yazıyorum çünkü çok uzun oluyor. neden whatsapptan yolluyorum emeğe saygı algısı yaratmak için.

edit: whatsapp web kullan diyen bir sürü mesaj aldım. bunu işyerinden yaptım ve whatsapp web blockluydu arkadaşlar. ayrıca whatsapp web kullanamayacak kadar cahil biriyle ayrıldığı iyi olmuş partnerinin diyen arkadaş bana bu kadar kini neden duydu. sebebi neydi ki.
  • bir akademisyenle birlikte olduğum dönemde bu mailden bana da gelmiştir.

işi komik kısmı, "dosya ektedir..." yazıyordu.

ekte de 3 sayfalik bir word dosyası vardı. 5 satırlık bir cevap atmıştım. neden 5 satır yazıp saygısızlık ettiğime dair 1 sayfalık daha word dosyası yollamisti...
  • umut sarıkaya tespitidir. hehehehe. hayatımızın bir gerçeğidir. kadıköy-beşiktaş vapurunda gülmekten gebermeme sebep olmuştur.
  • bak........ ben o gün çok ağlamıştım.........alp benim en iyi arkadaşım.......bana kimse böyle bişey diyemez..yalan...........o kız kskanıyo.....ben hala seni seviyorum........ama.... şu şarkıyı dinle...ceren geldi....herkez biliyo....
  • özet geçmek gerekirse konular
    -seni seviyorum (drama)
    -allah belanı versin (gerilim)
    -allah belanı versin seni seviyorum (arabesk)
    -allah belamı versin ki seni seviyorum (dram)
    -seni sevdim allah belamı verdi (arabesk-komedi)

kimse izlemesin diye düşünsem de bu filmi eğer bu durum olmamış olsa teknik olarak kimse bugün beraber olduğu sevgilisini bulamamış olacaktı.
    (bkz: hepimiz birilerinin eski sevgilisiyiz)
  • "belki okuyunca insafa gelir de geri döner" düşüncesiyle yazılabilecek olan maildir. yazmakla bitmez, okumakla bitmez. onu yazarken harcadığın vakti şarap içmeye harcasaydın unutma yolunu çoktan yarılamıştın be kardeşim.
  • ben yazmadım çok şükür de nedir bu trip anlamış değilim. yani ağır yazmak istemiyorum ama böyle götü kalkık, kendini bir bok sanan, bulunmaz bir nimetmiş gibi gösteren, tepede gören ve karşındakini de hakir sayan, aşağılayan; bu tarz bir maile gösterilen reaksiyon, genel hava gerçekten gıcık etti beni. hayır geçtim sevgililik ilişkisini, arkadaşlık-dostluk ilişkisi için bile yazılabilir böyle bir mail. yani ben arkadaşlık açısından mail atmamıştım ama uzun bir mesaj atmıştım zamanının birinde. ki haklı olduğuma inandığım bir mevzuydu, bunu da belirtmiştim. boyum mu kısaldı? mail değil de mesaj. burada asıl önemli olan olayın mantığı. gerçekten duygulanmış, bazı şeylerden pişman olmuş ya da karşılıklı olarak ifade edemediği, kendisini ve içteki düşüncesini açıklamak istediği böyle bir şey yazabilir. kaybettiğinden/kaybetmekten korktuğundan; tamamen kazanmak için gerekirse zorlanarak, gururunu hiçe sayarak içindekini dökebilir. sen de okursun, yazdıkları içine sinmezse veya samimi bulmazsan bunu belirtirsin. istemiyorsan de cevap yazmazsın. artizliğin anlamı yok.
hesabın var mı? giriş yap