• akabinde twitter'dan '' herkes ederi kadar !! '' tweeti, 3 gün sonra da facebook'tan '' bağlanmayacaksın '' şiiri olarak devam eder.
  • aldatan kişiye karşı yazılmışsa içinde bol bol küfür barındıran maildir.
  • çok sükür bunu da yaşadım. bana facebook mesajına eklenmiş word formatında gelmişti artık siz gerisini düşünün.. okurken başını unutup yer yer not alma isteği doğuruyordu insanda.
    bitmiş gitmiş işte, niye kendini edebiyata veriyorsun. varsa iki çift sözün söyleyecek, biraz cesaret, temiz hesaplaşmalar en iyisidir. ne o öyle klavye arkasından çıtır çıtır...

bir aşk bitiyorsa, hakedilen bir bağırış çağırış varsa onu da yaşamak lazım. sevmek de kan kırmızı olsun, ayrılmak da..
  • terkedenin değil terkedilenin yazdığıdır.canı yananın,umursanılmayanın yazdığıdır.içinde belki yalvarış vardır, belki isyan belki saygı,belki sevgi ve gözyaşı vardır.ama terkedenin ya da vicdan sahibi olmayan tarafın çoğu zaman okumaya bile zahmet etmediği,etmeyeceği maildir.size,sevginize saygı duymayan adam/kadın inanın onu zerre kadar önemsemeyecektir.ki o mail aşamasına gelmeden gözyaşınızı,acınızı önemsememiştir.bunları göz önüne alarak deli deli hareketleri bırakın ve o mail için gözlerinize,emeğinize yazık etmeyin.
    özetle,sonucu hiçbir şekilde değiştirmeyecek sadece onun gibi birine harcadığınız emeğe, sevgiye zaten pişman olacaksınız bir süre sonra bir pişmanlık daha eklememek için yazmamanız gereken maildir.
  • çok kıskandığım mail. lan ne güzel devasa boyutta mail doldurabilecek kadar dolu bir şeyler yaşanmış, birikmiş, kavgalar, kırgınlıklar falan. denemedim değil. geçtim bilgisayar karşısına devasa boyutta mail yazmaya. benim aklıma göt, sikko, vay anasından başka hiç bir şey gelmiyor. sadece göt yazıp göndermek de olmaz tabi. 500 tane göt yazsam, altına l.a diye imzamı atıp göndersem aynı etkiyi yaratır mı tartışılır. denemek lazım.
  • karsi tarafin hic bi zaman ciddiye almadigi, cevap vermedigi maildir
  • hiç yazmadığım ve anlamsız bulduğum maildir.
    ama bu maili taraflardan biri yazmadan ilişki bitmiyor sanırım. ayrılık savsatası uzadıkça uzuyor. ayrıl barışlar arasında mekik dokunuyor ta ki bu mail yazılıp gönderilene kadar.

şöyle bir şey oluyor galiba; (bkz: yazdım ve bitti) (bkz: okudum ve bitti)
  • bir benzeri de şirketten kovulunca patrona/müdüre yazılanıdır.
  • cevap vermeye gerek olmayan terkedilen tarafın içini dökmek için yazdığı gereksiz abartı şeylerle dolu olan mail.. karşısına çık bakalım yapabiliyomu dediklerini.. boşalma şeklidir.
  • sadece çekip gitmek yerine devasa boyutta mail döşüyorsa o ilişki en azından onun için bitmemiş demektir! yoksa ilişkinin bittiğini insanların kompozisyonla anlatmaya ihtiyacı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap