şükela:  tümü | bugün
 • ilişki durumu karışık dizisinin devamı niteliğinde 1 ekim'de show tv'de başlayacak olan dizi. sarışın kızçeyle esmer ağabey yoklar ama sanırım tanıtımdan görülen kadarıyla...
 • allah'ım yirmi beş bölüm evli bir çiftin cinsel birlikteliklerini daha doğrusu birlikte olamamalarını konu almasın ne olur sadece bol bol nurseli idiz'e yer versin dedirten, ilişki durumu karışık dizisinin devamı, show tv dizisidir. esmer abi zaten yine show tv'de başka bir dizide (bkz: gülümse yeter) olduğundan sanırım bunda yoktur.
 • berk oktay. berk oktay. berk oktay. yaşasın. yeni sezonda başlayacak olması haberiyle beni mutlu eden, tv ye yaklaştıran, cumartesi akşamlarını sevimli ve sıcak kılacak dizidir.
  ilişki durumu karışıktan daha güzel olacağını ümit ediyorum.
  dilek: bol bol mediha anne ve can sahneleri lütfen...
 • nurseli idiz sovu ile basladi.
  evlendigi adam ile rodos'a balayina giderler. otele check in yaparlarken naci "rodos' ta bir cok bakir koy varmis" der. mediha da ne olacak der. "araba kiralar o koylardan birine gider belki ciplak denize gideriz minik kusum" diyince medihanin cevabi: adamin icinden şahin k cikti.
 • başrolünde sevişmek istemeyen bir kadın barındırır.

  adam sapık gibi karısını öpmek ister kadın kaçar.

  abooowww ne komik ne komik.
 • iç mekanların tamamı gri ve hardal tonlarında boyanmış, duvarlardaki objeler ve tablolar da hep o tonlarda. bir ywrden bşr yere geçildiğinde sanki hiç yer değiştirmemişler gibi oluyor.

  bunun dışında iyi başladı gibi. karışık'tan değişik bir yerlere taşıyabilecekler mi merak ediyorum; çünkü mutlu sonla biten aşkların akıbetini anlatmak hep riskli olmuştur. joker olarak mediha var ellerinde gerçi ama, o da abartıldığında itici olacaktır. görelim bakalım.
 • ilişki durumu karışık dizisinin devamıymış. ilişki durumu karışık başlarda çok komik ve eğlenceli bir diziydi. severek izliyordum fakat sonradan çok saçmalamıştı. drama dönmüştü dizi resmen. ben de izlemeyi bırakmıştım. final yaptılar sanıyordum. meğerse devamı isim değişikliğiyle devam etmeye başlamış. şöyle biraz baktım ve fena değil. umarım romantik komedi türünde olduğu unutulmadan senaryo yazılır ve ilki gibi sonlara doğru değişmez. şimdilik o ilk başlardaki tadı yakalayacaklar gibi hissettim.
 • ayşegül'ü tekrar görmek mutluluk verici umarım entrikaya bağlamazlar komedi olarak devam eder.yeterince entrikali kavgalı dizimiz var bari bunu bozmayin
 • ilk dizi ortalama bir komedi dizisiydi evet fakat beni izleyici olarak bağlayan karakterlerdi. konu çıkmaza girdiğinde bile diziyi sonuna kadar izlemiştim ve bitince içim burkulmuştu, ne yalan söyleyim. ayşegül'ü, can'ı ve en çok da mediha'yı özlemiştim. devam dizisinin çekildiğini yeni öğrendim. çok sevindim.tükenmez kalem yazıyormuş bu sefer. iyi başladı bence. herkes çok iyi görünüyor, enerjiler yüksek, esprilerin kalitesi artmış, diyaloglar güncel. aria'nın müzikleri ise çok yakışıyor bu diziye, ayrıca oya bora'ya olan özlemimizi gideriyoruz. olmuş yani. böyle devam.
 • ilk bölümündeki mediha'nın repliğinde yer alan dr. house esprisiyle kalitesini zirveye çıkarmış dizidir. alkış alkış ve alkış.