• nurseli idiz sovu ile basladi.
    evlendigi adam ile rodos'a balayina giderler. otele check in yaparlarken naci "rodos' ta bir cok bakir koy varmis" der. mediha da ne olacak der. "araba kiralar o koylardan birine gider belki ciplak denize gideriz minik kusum" diyince medihanin cevabi: adamin icinden şahin k cikti.
  • başrolünde sevişmek istemeyen bir kadın barındırır.

adam sapık gibi karısını öpmek ister kadın kaçar.

abooowww ne komik ne komik.
  • senaristi değiştikten sonra çok bozulan dizi, artık izlenmez.
  • allah'ım yirmi beş bölüm evli bir çiftin cinsel birlikteliklerini daha doğrusu birlikte olamamalarını konu almasın ne olur sadece bol bol nurseli idiz'e yer versin dedirten, ilişki durumu karışık dizisinin devamı, show tv dizisidir. esmer abi zaten yine show tv'de başka bir dizide (bkz: gülümse yeter) olduğundan sanırım bunda yoktur.
  • ilişki durumu karışık dizisinin devamı niteliğinde 1 ekim'de show tv'de başlayacak olan dizi. sarışın kızçeyle esmer ağabey yoklar ama sanırım tanıtımdan görülen kadarıyla...
  • maksimum 4 bolum dayanir demistim, hakli ciktim. final kararı almislar. bu yapimcilarda yeminle vizyon yok kardesim! zaten karakterleri olusmus bir dizinin farkli senaristle devamini cekmek nedir yaw? hic mi tahmin etmediniz tutmayacagini. yazik oldu keske tadinda biraksalardi :/
  • ilk dizi ortalama bir komedi dizisiydi evet fakat beni izleyici olarak bağlayan karakterlerdi. konu çıkmaza girdiğinde bile diziyi sonuna kadar izlemiştim ve bitince içim burkulmuştu, ne yalan söyleyim. ayşegül'ü, can'ı ve en çok da mediha'yı özlemiştim. devam dizisinin çekildiğini yeni öğrendim. çok sevindim.tükenmez kalem yazıyormuş bu sefer. iyi başladı bence. herkes çok iyi görünüyor, enerjiler yüksek, esprilerin kalitesi artmış, diyaloglar güncel. aria'nın müzikleri ise çok yakışıyor bu diziye, ayrıca oya bora'ya olan özlemimizi gideriyoruz. olmuş yani. böyle devam.
  • medihanın ismail bey'e sarfettiği "ah babacığım maymun popişi gibi açıkta kaldık" sözü ile bayağı bir kıkırdatmıştır.
  • berk oktay. berk oktay. berk oktay. yaşasın. yeni sezonda başlayacak olması haberiyle beni mutlu eden, tv ye yaklaştıran, cumartesi akşamlarını sevimli ve sıcak kılacak dizidir.
    ilişki durumu karışıktan daha güzel olacağını ümit ediyorum.
    dilek: bol bol mediha anne ve can sahneleri lütfen...
  • ilk bölümündeki mediha'nın repliğinde yer alan dr. house esprisiyle kalitesini zirveye çıkarmış dizidir. alkış alkış ve alkış.
hesabın var mı? giriş yap