• "seni istemiyorum"u nazikçe belli eden erkek modeli. en tazesinden bir darbe almıştır ya da 'one night stand'ler yaşam tarzıdır onun. herşeye amade görünüp, sonrasında yatay pozisyona geçilemeyeceğini kestirdiği randevulardan uzak durur.
    darbeli modeller, ruh karartacağı için ikinci el pazarında rağbet görmez pek. 'malın gözü'yüm takılanlarsa elbet bir gün darbeli klasmana geçerler. sonu hep aynıdır yani bu tiplerin. uzak durup durmamak, karşı cinsin hayatına katmak istediği renk sayısına bağlıdır.
    (bkz: renkler ve zevkler tartisilmaz)
  • default erkek'dir normaldir. halbuki "sevismek istemeyen erkek" de haber olur.
  • (bkz: hani nerde)
  • belki de cok yorgundur... dokunmayin...
  • yanlış zamanda karşılaştığımız yanlış erkektir.
  • tek gecelik beraberlikle yetinebilen, yarın şafakla yeni ufuklara yelken açacak erkek cinsidir.
  • sevdiği, istediği bir kadın karşısına çıktığında ilişki isteyen erkek haline dönüşecek varlık.
  • ilişki istememelerine yönelik en çok kullandıkları bahaneleri birkaç maddede toparlayabiliriz:
    1- uzun bir ilişkiden çıkmak* buna bağlı olarak biraz yalnız kalıp kafa dinlemek istemek
    2- aradığını bir türlü bulamamış olmak (aslında ne istediğimi bilmiyorum benden uzak dur demektedir -ama nerde biz kadınlarda buna anlayış göstermek, üstüne üste gidilir vallahi) ve kadınların bitmez tükenmez kaprislerinden bıkmak, yılmak
    3- günü birlik lişkilerle* hayatın tadını çıkarmak ve kimseye bağlanmak istememek
    4- belki çok değer vermiş, sevmiş ama karşılığında kazık yemiş olmak, bu yüzden güvenmemek, bağlanmak, sevmek istememek vs. vs.
    bunlar çoğaltılabilinir.
    bu bahanelerin olmazsa olmaz kalıbı; "sorun sen değilsin". "sorun benim belki de" ya da "sadece doğru zaman değil" dir. kısaca doğru yer, doğru kişi, doğru zaman fenomeni.
    aslında seni istemiyorum, senden hoşlanmıyorum ya da hoşlansam bile yeterli değil, çekici bulmuyorum, en önemlisi sevmiyorum demektedirler.
    ya biraz anlayın ya, ısrar etmeyin ya!
  • (bkz: yedik biz onu)
hesabın var mı? giriş yap