• ili$ki bittikten sonra bakilir ki siz zaten ayri dünyalarin insaniydiniz birlikte olmaniz çok zordu zaten dogal olarak da bitmi$ti.. dü$ünülür keske olmasaydi diye..
  • ili$ki sirasinda ya$anilanlardan olabilecegi gibi, ili$ki sonunda olanlari da kapsayabilecek duygu.ve fakat gote giren semsiye acilmaz diyip zugurt tesellisi turunden serzeni$lere siginmamak en mantiklisidir gene.. ne de olsa olan olmu$tur bir kere.
  • yaşanmaması gereken bir şeydir. bir çok nedeni vardır.
    - ilişkiye girildi diye gerçek bir ilişki yaşanması gerekmez ki...
    - ilişkiye girilmesinin nedenleri iki insan arasında yaşanan diğer tüm duygulardan farklıdır, bu duygularla bağlantısı kurulamaz.

ama bir koşul vardır ki pişman olunabilir, boktandıysa!
  • orgazm sonrası hayatın anlamsız gelmesidir o. az bekleyin geçer.
  • birlikteliğiniz yıllara vurulduğunda büyük bir rakam çıkıyor ve ayrılma dönemecine doğru son sürat yaklaşılıyor ise ortaya çıkabilecek durumdur.

son pişmanlık fayda etmiyor, keşkeler havalarda uçuşabiliyor, o da ayrı bir konu...
  • olmayandır. ben verdiğim değere, harcadığım emeğe pişman olmam. aldatılsam bile böyle şeyler beni pişman etmez, eğer ne olursa olsun iyi zamanlar da geçirmişsem. kötüye odaklanmakta üstümüze yok maalesef, iyiyi unuturuz sürekli. mutluydum, huzurluydum, eğlendim ve zevk aldım. pişman olmam, üzülürüm - bir şeylere, bir şeylere.
hesabın var mı? giriş yap