şükela:  tümü | bugün
  • daha cok seven daha cok uzulecektir. bu duzeyin e$it olmasi beklenemez. doga kanunudur, katlanilasi ve kabullenilesidir.
  • hiçbirşeyin hiçbir zaman, hiçbir şekilde ilahi dengede aynı anda bulunamadığı hayatın içinde özellikle sevmek duygusunda aranmasının imkansızlık harici bir sonuca ulaşacağı sanılmayan, gerçeklik olarak algılanmasında sonsuz yararlar telakki edilen durum.
    hiç kimsenin başka bir kimseyi severken dengeyi mihenk taşı olarak almaması fikrinin gerçekliğini hatırlatıyor bir yandan da.
    aşk bir soru işareti değildir.
    bir nokta bile değildir.
    aşk sadece boşluğa fırlatılmış bir ünlemdir.
    öncülsüz.
    ardılsız.
    öylesine.
  • "daha çok seven taraf,sonunda oyunun kaybeden tarafı olacağını da baştan kabullenmiş taraftır ayrıca.." sorunsalını beraberinde getiren sorunsal...
  • terazinin bir tarafının ağır basması durumuna benzeyen, çok seven tarafın ileride ilişkinin bokunu çıkaracağı ve az seven tarafın onu siktir edeceği oluşum..
  • -aa ben daha çok seviyorum
    -vallahi olmaz ben daha çok..
    dialogları ile tanısı konulabilecek sorunsal
  • tahteravalli sorunu veya ikili iliskilerde terazinin dengesi olarak da hitap edilebilecek sorun turudur.
  • ilişkinin ilerleyen dönemlerinde hat safhalara varıp, bitmesine sebebiyet verebilecek acı ama gerçek durum...
  • diger tarafin daha az sevmesine aslen yol acan durum. sen beni bu kadar sevmesen ben seni daha cok sevicem durumu. bi taraf kopegi oynadikca diger taraf tavana vurur. hersey daha da igrenclesir. ancak uzun surdugu gorulmemistir. kopek naapiom lan ben deyip durdugu yerde aska alismis diger taraf ulan hoopp demekten alikoyamaz kendini pozisyon degisimi iste tam burada kendini gosterir.
  • buyuk ihtimalle kullaniliyodur bu kisi. uyarilara da kulak asmaz sonra da got olur kalır. sorunsaldan alinacak ders her iliskide sorgulamayi ve arkadaslarin yorumlarini dinlemeyi ogrenmektir. (bkz: 15 yasinda hayati anladigini sanan gerizekalilar) (bkz: gebersin hepsi)