şükela:  tümü | bugün
  • karşı tarafa göre alınan pozisyondur. günümüzde sıkça yapılmaktadır. bir örnekle açıklamak gerekirse,

"kendimi ağırdan satıyım, 1 hafta sonra elimi tutar, 1 ay sonra öptürsem 6 aya varmaz yatarız" şeklindeki cinsel matematik şeklinde olabilir

ya da

"ortalama 5dk. arayla mesajıma cevap verdiğine göre ben ortalama yarım saatte cevap vermeliyim" şeklinde olabilir.

luzumsuz ve kasıcıdır. gerek yoktur.
  • bugüne kadar pek bir işe yaradığı görülmemiştir.en azından benim için...
  • bugüne kadar çok işe yaradığı görülmüştür, kimse aksini iddia etmesin. dünyası bu sacmalıklarla ugrasmak olan düz erkekler ve durumu kullanan düz kadınlarla dolu etraf.

ama sonuçta yapan kısa vadede kazanıyor evet.
  • an itibariyle günümüz kız ve erkeklerinde kaçan kovalanır'dır.
  • olmaması gerekendir. bir rahatlasak neler neler yapacağız da işte...
  • ilişkiyi ikili mücadele olayına dönüştürmekten başka bir işe yaramayandır.
    evet hepimiz yaparız fakat bunu yaptıkça olay bir şey kazanmaya bir şeyleri elde etmeye döndüğünden belli bir noktada çıkmaza götürür.
    bu stratejinin en büyük hedefi ipleri ele almaktır.

genelde "kazanan yok aslında kaybeden sen ve ben" şeklinde sonuçlanır.

halbuki ne gerek var "oluruna bırak her neyse geçer."
  • kanatlardan saldırmanın hiçbir işe yaramadığı tescil edilmiştir. bilginize.
  • bunu gerçekten yapabiliyorsanız, aşk denen olguyu ya hiç tatmadınız ya da gerçekten hiç bilmiyorsunuz demektir. laf olsun torba dolsun diye yaşanan bir ilişkide yapılır bunlar, bazı hisler yoğun olarak hissedilirken, her an sevgilinizi düşünürken sadece stratejiniz buluştuğunuzda neler yapmak üzerine olur.
  • mehter takımı havası vermek iliskide iyi bir strateji olabilir. iki ileri git sonra geri adam at, kendini geri cek:)