• bir kadın bu konuyu sonra konuşalım demişse, lütfen dediğini yapın..

yok sallamadınız zorlamaya devam mı ediyorsunuz, valla işler daha boka sarıyor bilginiz olsun..
  • az beklenti = çok huzur ve mutluluk.
    çok beklenti = hüsran
  • ergen , mazoşist , yalan söylemeyi beceri sanan insanlardan uzak duracaksın.
  • burada ki diğer insanların yazdıklarını bir on sayfa geri giderek okudum.. hepsi de kendi göre doğru ve haklı.. burada yazılmış ama ben gene yazayım; evet kendi değerini kendin belirliyorsun.. kendini sevmediğin sürece kimsenin seni sevmesi çok imkanlı olmuyor.. sevseler de sen bunu sabote ediyorsun ve senin dediğin duruma geliyor olay.. insan önce kendini sevmeyi öğrenmeli ve değer vermeli.. ve ben bunu öğrenmeye çalışıyorum uzun bir zamandır. bu bir süreç ve birden olmuyor maalesef . geri kalan her şey insanlar için zaten.. kendini sev..
  • bir mfö şarkısı:

yalnızlık ömür boyu
  • kendini mutlu edemeyen, tamamlayamayan, doyumsuz insanlardan uzak durmak gerektiği.
  • 8 yıllık bitmiş bir ilişkinin tecrübesine dayanarak yazıyorum bunu,bağlanmayın bir kızı cok sevip ona bağlanmak demek sonunda katlanamayacağınız acılar cektirecek demektir.
    8 yıl verdikten sonra ayrıldık içim yaralı bir kısmı kabuk tuttu ama bir tarafı devamlı kanıyor ve kanamaya devam edecek.bu acıları yaşamamak için bağlanmayın hayatın merkezine oturtmayın karşı kişiyi hayat sizin elinizde olduğu gibi yaşayın herşeyi.sonrasında pişman olmayın.
  • hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
  • valla kendi adıma edindiğim tecrübe şu ki, bir daha karşıma çıkan birine "hmm bununla olur gibi" diye ufacık bir düşünce belirirse ilk bir ay içinde nikahı basmam gerekiyor. lanetli miyim neyim anlamıyorum 1 ayı dolduran herkes kaçıp gidiyor benden. hayır gayet uyumlu, normal de biriyim napıyorum bu adamlara da böyle oluyor anlamıyorum.
  • çıkarılan derslerin birer motif olarak kalması ve her ilişkide aynı hataları yapmaya devam etmek.
hesabın var mı? giriş yap