şükela:  tümü | bugün
  • sevgilinin kankasına gidip yoklayın. o beni hiç anlamıyor diyerek yavşayın.
    ayrılmadan önce arkadaş çevresinden birini daha sikmiş oluruz bari. ayrıldıktan sonra zor. kötü giden ilişki elbet biter.
  • hiç kasmayın derim, yenisini bulun...

tanım: yaşadığı ilişkide sorun yaşayan insanlara verilebilecek tavsiyeler.
  • ayrılın.
  • senin hatunu yakında başkası sikecek, haberin olsun :)
  • merkez bankası gibi hareket edin. ilişkiniz çıkmaza mı girdi, artık eskisi kadar kız arkadaşınız size ilgi göstermiyor mu? hemen kendinizle bir muhasebe yapıp ilişkinizi kurtaracak olan “sıcak para” kozunuzu kullanın ve ilişkinize nefes aldırın. kız arkadaşınız sıcak para politikasını duyunca sizin boynunuza sarılacak ve o mutlu mesut günlerinize tekrardan geri döneceksiniz.

siz siz olun bir kızla çıkarken asla mali politikaları sıkılaştırma yönünde kararlar almayın, kızlar sıkı para politikalarına gelemezler, eğer böyle bir karar alacak olursanız kızlar da, dışarıdaki erkeklerin faiz politikalarını araştırmaya koyulur ve kim daha fazla faiz veriyorsa ona giderler siz de sap gibi kalırsınız söylemedi demeyin.
  • gece saat 3:küsür orta yaşlı çift oturmuş mahallede kadın adama sürekli yalvarıyor. böyle yapmadım şöyle yapmadım. ne olur şöyel olsun böyle olsun falan fişmekan.

aradan geçen bir saate yakın zaman diliminden sonra komşulardan birinin sesi duyuldu.

"koy götüne tekmeyi gitsin" dedi.

onlarda "insanları rahtsız ettik sanrım" " evet sanırım ettik" falan diye mahalleden uzaklaştılar.

çözüm istiyorsanız. "koy götüne gitsin" size bir şekilde sözlü veya uygulamalı çözüm getirecektir. ben ikna oldum.