şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: meriç)
  bonus (bkz: meriç'e mektup)
 • vahşi doğada, bir nehirde ya da ırmakta sadece gözleri suyun üstünde olacak şekilde bir timsah nasıl avını bekliyorsa sinsi sinsi, işte bu tiplemede öyle beklemektedir ilişkisi kötü giden bir kızın ayrılma gününü. o gün geldiğinde ise hemen hamlesini yapmaz. bekler... kızcağızımız artık bu timsah için tutunduğu sazlıktan kopup akıntıya kapılarak sürüklenen savunmasız bir av gibidir. "doğru zaman" geldiğinde önce sözlerle telkin, derken masum(!) bir temas (sırta sıvaz olabilir, el tutma olabilir) ve akabinde timsahın sudan çıkışı. avımız artık timsahın güçlü çeneleri arasında. afiyet şeker
 • bıkmadan, usanmadan "sen daha iyilerine layıksın zaten canım" der ve işin tuhaf tarafı da bunun sonucunu alır. lan yıl olmuş neredeyse 2010, insanlar hala bu tür şeyleri yiyor. belki de yemeği seviyorlardır tabii. yediren ve yiyen mutlu ise bana da zaten bok yemek düşer. ama şunu söyleyeyim, o dediği cümlenin anlamı "aha memelere bak ne güzel"dir. bu da hoşunuza gidebilir tabi..
 • bence tam olmasi gerektigi yerde yapmasi gereken seyi yapmaktadir bu pic. misler gibi ilgisini alakasini eksik etmez; zedelenmis duygulari ve egoyu cilalar, merhem olur; alir gezdirir hava guzel bak civil civil gunes var cicek var bocek var der; sumuklu sumuklu mantiksiz butun vizildanmalarimizi saatlerce dinler; ayni seyleri onlarca kez soyler; daha da guzeli, daha yeni bir iliskiden ciktigimizi bildigi icin bizden sorumluluk beklemez. sacmalama hakkimizi bize tanir ve daha sonra yeni bir iliskiye girmemek istersek de anlayisli davranir.

  kadinlara iyi gelen adamlardir bunlar.

  aa ama pardon abi ya, biz daha arkanizdan yas mas tutacaktik kahrolacaktik degil mi. bak tutmadi hesap napicaz simdi.
 • mustafa denizli olsa bunun için "leş kargası" derdi. uzun zamandan beri ilk defa hak verirdim ben de ona..
 • eternal sunshine of the spotless mind'da elijah wood tarafından canlandırılan patrick karakteri örnek teşkil edebilir buna.

  http://www.imdb.com/character/ch0002771/
 • kanımca piçten daha kötü olan riyakar, iki yüzlü insan pozisyonlarına düşmemek için büyük konuşmamak ve sövüp saymamak gerekir bu bahis olan piçe. her erkeğin yaptığı/yapacağı işlerdendir bu teselli mevzuu. zira kadınlar bir erkekten çektiklerini bir başka erkekle paylaşmayı sever.

  derdini tasasını bana anlatacak hanım yazarlara göz kırparım hayt. msn adresim poink@ .. ehem kemküm abartmayalım piçliği ehe
 • ayrıca ilişkisi yeni bitmiş, zedelenmiş, yaralanmış, salya sümük ağlayan ama nasıl oluyorsa yas mas tutmayan, kahrolmayan kadınların dildosu olabilir elbet. ancak söylediklerine bir de başka açıdan bakmak lazım bu piçin.

  -"canıııımmm, neden kendini bu hale düşürüyorsun, çok güzelsin, elini sallasan ellisi"
  meali: "hakkaten gideri var bunun, elini sallasa da bi versem o eline ehehhe"

  -"yaa bak hava cıvıl cıvıl, neden çıkıp dolaşmıyoruz?"
  meali: "bi dışarı çıksak ben bunu ucuz bi bara götürür içiririm, sonra da bize gideriz heralde eşek değiliz ya.."

  -"hı hı evet canım anlıyorum"(dinliyormuşçasına)
  meali: "ulan yoksa bi sikiş için değmez mi bu kafa sikişine?"
 • bunun diğer versiyonu da mevcuttur aslında...yani ilişkisi yeni bitmiş erkeği teselli eden piç....onun da diğer piç ile benzer motivasyonlarla hareket ettiğini varsayabiliriz....o da candır canandır, günü aydınlatandır, ertesi güne güçlü başlama aracıdır...iki versiyonun da doğal habitatları çevremizdir...dikkatli bakın, oralarda bir yerlerdeler...
 • krizi kazanca dönüştürme çabası çağımızın gereğindendir. ama biz onu yine de sosyal hizmet yapan gönüllü olarak görmek istiyoruz.