şükela:  tümü | bugün
34 entry daha
  • ilişkiye başlamanın da bitirmenin de zamanla alakası yoktur kanımca olacaksa olur olmayacaksa olmaz
  • kuvvetle muhtemel, kadın düşmanı birkaç yazarın yedek hesaplarından yazılmış bir hikaye. böyle uzun bir entry girebilmek için 20 tane de tek kelimelik entry'ler girmis. bu da yeni eğlencelero oldu, eğlenceye bak asddf siz de boş boş gaza geliyorsunuz, üzüldüm.

gerçek olduğuna inanmadığımdan uzun uzun yazmak da gereksiz ama şöyle diyelim. 1 yıl içinde karşıdaki kişi ile hayatınızı geçirmek isteyip istemediğinizi anlamıyorsanız, bu hayatta boşa yaşıyorsunuz demektir. 1 yıl yeter. zaman istemek hede hödö de boş işler. çakma post-modernistler sizi...
  • yemesi gereken haltlar vardır. onları yiyeyim sonra seninle de yeriz diyordur.
  • eski sevgilisii mahmutu çaktırmadan göndermeye çalışıyordur
  • seni cok net evlilikte de uzer herkes kismetini yer. yorma kendini farkli insanlarla tanis boyle arafta kalan biri icin evlilik kelimesi cok ciddi. ya bilmiyorum kafam karisik evlensem mi evlenmesem mi diye bir sey olamaz olmamali. seviyorsa zaten bunun hayalini kurar ici gidiklanir. bu ani evlilik teklifini sabirsizlikla bekleyip evet demeyi hak eden birine etmeni tavsiye ederim
  • ilişkiye başlamak için zam isteyen kadın'dan farklı olarak projelerin maliyetlerine değil terminlerine daha fazla önem verdiğini düşündüğüm kadındır. minyon tabir edilen tipte olması muhtemel
  • aslında hayır diyebilseydi kurtulacak olan kadındı
  • sözlük formatıyla ilişkiye girerek bence 2. kere daha aldattın kızcağızı aşağılık herif.

tanım: ne istediğini bilmeyen kadındır.
  • hikayeyi okudum, bu yazılanlara göre tespitim iki karakterde çok bencil, bencil iki insanın hikayesi olmuş bu. bu bencillikle hiç bir ilişkide mutlu olamaz ikisi de. birde yukarıda da yazmış arkadaşlar evlenecek kişi evlenme teklif edilince havalara uçması lazım, "ya benim biraz zamana ihtiyacım var" sıkıntılı bir durum gibi.
14 entry daha