• 14 yaşında bana yapılan olay.

seni hala unutmadım orospu şule.
  • kötü insanlara has bi davranış.
    sabah altıda, ayazda sokağa düşürür insanı.
    acıdan, kederden ölüyorum sandırır.
    yapmayın.
    insan olan yapmaz yani.
  • tam bir karaktersizlik örneği. bir ilişkiyi bile bitirmeyi beceremeyenlerin yöntemi.
  • bitirmelerin en gerçeğidir.

gerçekten giden veda etmez çünkü.
  • melis danışmend'in dediği gibi;
    "bir gün karşılaşacağız bir yerlerde
    selam vereceğim sana
    o gün konuşacağız hep seninle"

(bkz: ucuz)
  • bir "ilişki" hiçbir şey söylemeden bitiyorsa; ortada bir ilişki olup olmadığını sorgulamak gerek..
  • kaçak oynamayı seven kişinin hayatının başka bir yerinden kaçarak uzaklaşma eylemidir.

kaç, uzaklaş nereye kadar ?

kendinden kaçabilecek misin?
  • şöyle de olabilir, sen bir bok yemişsindir ve karşı taraf kelime söylemeye bile gerek duymaz bunun üzerine. bu kadar basit de olabilir.
  • gereksiz telaşe yaptırtan gereksiz bir hareket.

güzel bir gün, yenilmiş güzel bir yemeğin ardından ben akşam sen de kalacam diyen sevgilinin ortadan kaybolması, insanı güzide düşüncelere sokar.

'' lan ben buna planlar tutmazsa dönerim belki '' hareketidir. yemeyin gençler, genç dimağlar. ararsınız açmaz, mesaj atarsınız dönmez; lan telefonu mu bozuldu, lan başına kötü bir şey mi geldi, lan mesajımı babası mı gördü, lan o whatsuptaki fotolar ! gibi şeyler düşünmeyin lan. hadi bir gün düşünün, iki gün düşünün. tamam sikik bir şey merak da ediyor insan ama yapmayın. planları tutmazsa '' ben o gün hastaydım, sonra da utandım arayamadım '' gibi saçma bir bahane bile bulabilirler. işinize geliyorsa sevişin, fuck body olun, işinize gelmiyorsa siktir edin, lan istiyorsanız evlenin ama kızmayın, üzülmeyin, kederlenmeyin, şarkı sözü yazmayın.

gençler o kadar da ciddiye alınacak bir ilişki değilmiş zaten, öyle düşünün rahatlayın ya.
  • iki kiz arasindaki diyaloga konudur.

kiz 1 : bunca zamandan sonra nasil der ayrilalim, dun seviyordu da bugun ne oldu? ayrildi ya ayrildi.
    kiz 2 : seninki iyi ya benimki benden ayrilmadi bile. aramadi bir hafta, ben de inat ettim aramadim. sonra aradim acmadi, biraz zaman gecti yine aradim yine acmadi. o zaman dedim ki herhalde ayrildik ya.
hesabın var mı? giriş yap