şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eğer türkseniz ve türk kültürüyle büyümüşseniz sizi çok fazla güldürmeyebilir ama gerçekten hem komik hem de güze bir stand up'çıdır.

  gerçi ben türkoğlu türküm ve hiç yurt dışına çıkmadım, gene de gülüyorum bu hatuna. görüyor musun kendimle çeliştim.
 • kendini tekrar etmeyi ve sesini incelterek ağız yüz taklidi yapmayı seven bir komedyen.
 • 3. şovu olacak olan confirmed kills 26 eylülde çıkacaktır.

  öncekiler için:

  (bkz: war paint)
  (bkz: freezing hot)
 • komik mi yoksa poposu mu güzel karar veremediğim ama bir şekilde kendini izleten komedyen.
 • netflix ile izlemekte olduğum güzellik. güzel, komik ve seksi üçlemesini layıkıyla başarabilmiş.
 • 3 gösterisini izledim, espri yelpazesi dar ama kötü de değil.

  tabii ben bunu bir erkek olarak söylüyorum. genelde hikayelerini kadın gözüyle anlattığı için kadınlar daha çok sevebilir. taklit yeteneği iyi, özellikle şu "old woman" sesi çok hoşuma gidiyor. ha ben zaten mizah konusunda biraz cinsiyetçiyim sanırım, erkeklerin ürettiği mizahı daha çok beğeniyorum.

  bir gün mükemmel olabilir mi? sanmam. çünkü offensive mizah yapmıyor. saldırgan olmayan mizaha, mizah diyemem. böyle de türkan şoray kurallarım var. bir insanın kurduğu cümle hem aşırı rahatsız edici, hem de komikse o insanın mizah yeteneği gerçekten iyidir. bunlar benim fikirlerim tabii. size göre de mahsun kırmızıgül iyi bir aile babası olabilir, en sevdiğiniz araba fiat punto olabilir, mavi lark'ın dünyadaki en güzel sigara olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, çekirdeksiz üzüm varken çekirdekliyi tercih ediyor da olabilirsiniz. var böyle şeyler, duyuyoruz sağdan soldan.
 • feminist cümleler kurduğu ve kadınların çok ta görmediğimiz yanlarını anlattığı kısımlardan değil de erkeklerin dışarıdan nasıl göründüklerini anlattığı kısımlar güzel olabiliyor.
 • kadin erkek ilişkileri hakkında yaran tespitler yapan tatlı hatun. 1.65lik boyu o sahnede nasıl 1.90 gözüküyo anlayabilmiş değilim.
 • değeri bilinmesi gereken ablamız. bayram tatiline girerken açtığım netflix aracılığı ile tanıştım kendisiyle *.

  3 şovunu da bir gecede izledim ve confirmed kills şu hayatta en çok güldüğüm şovlar arasında rahat ilk 3'e oynar nitelikte. freezing hot da iyiydi. öte yandan elder millennial espri çeşitliliği düşünüldüğünde çok sarmadı beni. ama yine de sırf tipleme ve mimikleri için 5 kere daha izleyebilirim. ofansif mizah yapmadığı doğru ama bu asla izlenmesine engel değil.

  ben mimik insanıyım. bana böyle ablalarla gelin. teşekkürler netflix. öpüyorum seni.