şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • hatalarla dolu hayatıma yenisini ekliyim.

uzun zamandır 1 senedir diyebiliriz birinden hoşlanamıyorum neyse işte birkaç kere biriyle karşılaştım ve kişi hoşuma gitti.uzun boyu, omuzları ne bilim gitti işte.ya bir daha denk gelmezsek tribi başladı.şeytan arkadaşlarım sağolsun o da sana bakıyor diye gazlayınca kalktım gittim yanına. (ayaklarım kırılsaydı gitmeseydim) aldım numarasını akşam konuşmaya başladık işte diyor özgüvenine hayran kaldım sen yapmasan ben yapamazdım.keşke bende yapamıyor olsaydım.

instagram konusu açıldı instagramına bir baktım apaçi lan baya bildiğin apaçi fotoğrafların üstüne şarkı eklemeler,bioda özlü sözler,kolyeler. arkadaş grubama attım utandım kendimden bu ne diye.kendime kural koydum sonrasında.

1.sosyal medya paylaşımlarını görmediğin birinden uzak dur.
    2.sivil giyimini görmediğinden uzak dur.
  • kısa vadede olmasa da uzun vadede pişman olacağına emin olduğum hemcinsim..
  • çok cesurlar. hep geldiler.yazlık yerinde bir iki gün sonra oradan ayrılınacak olmasına uzak şehirler olabileceğine rağmen geldiler de geldiler. ben hiç gitmedim. hiç çıkma teklif etmedim. korkarım çünkü. rahatsız olur şikayet eder sicilime çizik yerim geceyi nezarette geçiririm diye çekinirim. metroda otobüste nerede çok erkek var oraya yığılırım.yanlışlıkla elin çarpsa tacizci var diye bağırabilir.ama sağolsunlar hep geldiler dediğim gibi. bu durumdaki ben bile hiç sevgilisiz kalmadım
  • özgüvenli kız olabilir, umursamaz kız da olabilir. hepsinden öte, pek beğenilmeyen hayatında bi aksiyonu bu yolla bari göreyim diyip adım atan kız da olabilir. benim düsturum da samuel beckett sağolsun akıl hocamdır, hep denedin hep yenildin, olsunn yine dene yine yenil daha iyi yenil!
  • yürümeye başlamıştır.
  • olması gerekendir. ilk adımı atan erkeklerden kaç tanesi hala hayatta?
  • bu benim. cunku hicbir zaman bana gelenle yetinen bir yapim olmadi, ben her zaman istedigini gidip alan kadin oldum.(genel)

ha evet kacan kovalanir da bir yere kadar dogru, ama ilk adimi atip girizgahi yaptiktan sonra da cok bir sey yapmam, kovalamam.

ilk adimi attim diye devamini getirmiyorsa da demek ki devaminin gelmemesi gerekiyormus.

cesur olun kizlar, gidip istediginizi alin, size gelene razi gelmeyin. her iliskide razi gelen ve elde eden vardir. elde eden olun daha mutlu olursunuz.
  • listeye beni de ekleyelim şööyle. sanırım erkeklerin egosu tavana kadar çıktığı için ilk adımı atan kıza bir antipati oluşuyor ve bu başlangıçlar hep birtakım ağlamalar zırlamalarla son buluyor. yine olsa yine yapar mıyım? yaparım, o ayrı konu.
  • otobüse beraber bindik. taksime doğru gidiyoruz. ayakta ortadaki direğe tutunuyorduk. çok koşmuştum peşinden belli ettim hislerimi ama açılamadım. en azından ayıkken. geldi elimi tuttu. tutuş o tutuş.

hiç konuşmadık yüzümüzde bir gülümseme ile galata kulesine kadar yürümüşüz. bir banka oturduk. nasıl bir mutluluk bendeki. etraftaki binaların pencerelerine bakıyorum. mayıs ayı böyle baharın da serin mi sıcak mı belli değil havası. dünya gözümde kocaman bir yumak gibi. ben çeviriyorum o dönüyor.

o an hayatımın en güzel anı idi. çok sonra, o banka yolumuzu düşürüp evlenmek istediğimi söyledim; ağladık. pano'ya gidip sarhoş olduk. seneler geçti hala sarhoşum.
  • neslinin korunması gereken kızdır ne istediğini bilir kendinden emindir
662 entry daha