• yakın zamanda babayı alacak kız. ben de bir ara atraksiyon olsun diye bu işlere girdim de olmuyor, elalemin kezban dediği kızlar ilişki konusuda winner. ortalamadan sapmamak en iyisi.

edit: muhtemelen alacağı en iyi cevap ''hayatımda senin gibi bir kız tanımadım ama olmaz yani ehehehe.'' falan olur. daha da kötüsü ''bir bok yedik bu hatunu başımıza sardık nasıl kurtulacağız acaba?'' diye düşünmesidir. ikisi de başıma geldi. hala samimiyet diye siksik yapıyorsunuz lan. her gün ağlıyordum, söyleyeyim de kurtulayım demiştim. neyse diğer erkekleri bilmiyorum ama türk erkeğinin çok büyük bir kısmı haymana davarı olduğu için kendisi kaybedecektir. baştan söyleyeyim.

aşırı mutlu halimden edit 2: ne kadar saçma şeylere, olmadık insanlara üzülmüşüm alsjhdjskdjska ama siz yine de ilk adımı karşıdan beklemeye devam edin kızlar. böyle saçma sapan şeyleri bir tek ben yaşıyorum zannederdim ama her hafta istisnasız oylanan ve sözlük kızlarından mesaj aldığım yegane entrym. türk kadını cidden dertli bu konuda.
  • yok denecek kadar az olandır. hatta bu tanımlama bile çok kalabilir.
  • "ben de bir ara bu işlere gireyim" diye girenleri kaybeder. samimiyet kazanır.
  • dans ederken insanı zora sokan kızdır.
  • oyunu kurallarına göre oynayanların kaybedebileceğinin farkındadır, o yüzden toplumun dayattığı kuralların dışına çıkıyordur.

insiyatif, cesarettir.
  • o'nu bir bulsam değil ilk adımı, tüm adımları atabilirim.
  • bulunmaz hint kumaşıdır. hayır ilk adımdan kasıt gidip konuşmak da değil, karşısındakinin kendinden hoşlandığını anlayıp anladığını belli edecek ufak tefek şeyler yapsa da yeter.
  • kazık yemesi garanti olan kızdır.. aman diyim..
  • terk edilir.
hesabın var mı? giriş yap