şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genelde şımarık oluyor bunlar.
  • (bkz: kız kafası)
  • cok uyuzdur. sanki olucek ilk adimi atsa. kendime sinir oluyorum bazen.
  • ilk adımı karşıdan bekleyen erkekle çıkar, bir de evlenirse guinessde sağlam yer edinecek olan kızdır.
  • karşısındakine yol veren kibar kızdır.
  • ben değilim bu.

beklemek kadar mutsuz edici bir şey yoktur, o yüzden ilk adım da olsa, orta da birkaç adım atarım.

en basiti bir akşam yemeğinde "benden hoşlanıyor musun?" diye sorarım. tabi alacağım cevaptan emin olarak yaparım bunu. durduk yerde yapılmaz, adam alakasız iş yemeğindedir, sen bunu sorarsan kovulursun.

aptal kızlar gibi burç muhabbeti yapıp "aa koç burcuysan seninle evleneceğim, falımda sen çıktın vs" yapmam. (ha işe yarar mı yarar, çünkü erkekler de kadın karşısında saflaşıyor.)

hayatta da, ilişkide de zaman çok önemlidir benim için. o yüzden bir an önce olsun, nasıl olursa olsun.
  • benim bu.

normal kızdır. ama karşıdan beklemeyenler normal değildir gibi algılanmasın sonuçta kişisel tercih hep bunlar. öptum, bye.
  • o işlerin bi senin bi onun adımıyla değilde doğaçlama geliştiğini bilmeyen kızdır. ne bekliyosun? aşık olsun, aşık etsin, teklif etsin, onaylasın. e sen necisin diye sorarlar adama.
  • karşısındakinde herhangi bir ışık görmüyorsa neden ilk adımı atsın ki dediğim kızdır. buna bağlı olarak da normal kızdır nezdimde.
  • tipik türk kızıdır. alışamadınız mı hâlâ?