• (bkz: el arabası)
  • turuncu kontes’ imi teslim aldım bugün. ilk sürüş heyecanı ve yolda gelişim.. arabamdan indiğimde kalbim hala deli gibi çarpıyordu. hoşgeldin kontes ;)
  • ilk arabam alt segment bir araba olmasına karşın benim için paha biçilemez anıların sahibidir.

maddi değer olarak ilk defa o pahada birşeye sahip oldum.
    eşim o araba ile ilk defa trafiğe çıktı.
    ilk defa o arabanın vergisini, sigortasını, kaskosunu ödedim.
    ilk defa o araba ile sanayiye gittim.
    ilk defa o araba ile benzin tasarrufu yapmanın faydalı olduğunu anladım.
    çocuğum doğduktan sonra o araba ile eve geldi.
    ilk defa o araba ile tek başına uzun yola çıktım.
    ilk defa o arabayı sattım.

daha sonra aldığım hiç bir araba o zevki vermedi.
  • hala sahip olamadığım. aylardır babamın gönlüne göre bi "acemiliğini at" arabası bulunmuyor. yıl olmuş 2017, bana hala palio bakılıyor.
  • beyaz meleğim. ıbizam. belki de ben sana layık olamadım. bana göre fazla kusursuzdun. seni taşıyamadım belki de.

bir gün bir şekilde yollarımızın kesişeceğini düşünüyorum.. tüm şartlar olgunlaştığı zaman yeniden benim olacaksın. o zamana kadar başka bir arabayı senin kadar sever miyim bilmiyorum. olur da seversem, bil ki sana bu konuda dürüst olacağım..

bir yerlerde, birileri ilesin, dilerim ki hep mutlu ol.
  • benim ilk arabam, emektarım, 99 model polo'dur. 1.6 lt motoru o ufacık kasayı adeta uçururdu, trafik ışıklarındaki hiçbir kapışmayı kaçırmazdı. saatte 180 km hıza kadar porsche ile yarışmışlığımız da vardır, tabii bizim emektarın ibresi 180'e geldiğinde titrek titrek bakar orada kalır, porsche'nin arkasından bakardık, ta ki bir sonraki kamyonun arkasında yakalayana kadar.
    2008 yılında 10.000 tl'lik hisse senetlerimi bozdurup almıştım, o hisseleri satmasaydım 1 sonraki sene aynı arabanın sıfırından 2-3 tane alabiliyor olacaktım. hey gidi.
  • henüz reşit olamamış boncuğum, benle bir büyüsün isterdim ama kendisi çoktan serpilmiş hatta biraz feleğin sillesini de yemiş. olsun, boncuk hoşgelmiş.
  • renault megane 2012 otomatik.
  • 1986 model mercedes - benz 190 d otomatik.
    hey gidi hey.
  • 2002 volvo s40 yer uçağıydı.
hesabın var mı? giriş yap