şükela:  tümü | bugün
  • çok sık karşılaştığım şeylerdir. bazen bir şarkıya "bu ne lan" diyorum, sonra zamanla o şarkı çok güzel gelmeye başlıyor. işte o an, geç gelen bir mutluluk yaşıyorum.
  • (bkz: brokoli)
    (bkz: işkembe çorbası)
    (bkz: kokoreç)
  • benim için en çarpıcı örneği "tarkan"
    o ilk günlerini, o giyim tarzını, dansını hatırlıyorum da, o zamanlar nefret ettiğim bir insanın 6 kez konserine gidererek rekor kırmışımdır.
  • jumbo karides, ahtapot. harbiden salakmışım.
    +kalamar
  • (bkz: rakı)

ilk lise yıllarımda içip bu ne lan millet bunu nasıl içiyor demiştim. şimdi ise en sevdiğim alkoldür kendileri.
  • hiç dizi izlemeyen birisi olarak ben, ilk çıktığı ve sükse yaptığı zamanlar "muhteşem yüzyıl" dizisine illet oluyordum. izleyenlere de anlam veremiyordum. ilk başladıktan bir sene kadar sonra şöyle bir bakayım neyin nesiymiş bu dedim. deyiş o deyiş:))) sonra ben de müptelası olmuştum. son bölümü yayınlandığı gün ingiltere'ye seyahate gitmiştim ve o gün bu bölümü kaçırdığım için kahrolmuştum. daha sonra işi gücü bırakıp internetten izlemiştim finalini. izlediğim son dizi olmuştur.
  • çin yemeği
  • (bkz: avokado)
  • (bkz: adana)

öyle zamanla da değil ha; karma beni çok sağlam sınadı gurbet'le. "sen misin adana'yı beğenmeyen, elinde olanlar neymiş ancak kaybedersen görürsün" dedi. fırlattı beni deplasmana. şimdi debelen dur işte. her gidiş, her ziyaret bir bayram.

ax ulan.
  • sushi, rakı, king gizzard & the lizard wizard, alt-j, eyeliner ve aşagı bakan köpek duruşu.