şükela:  tümü | bugün
  • word'te küçük kardeşin yazı puntosunu en küçüğe getirmesinin akabinde bilgisayarı bozduğu sebebiyle onu dövmek ve 2 km yol yürüyüp bilgisayarı aldığımız dükkan sahibine bilgisayarın bozulduğunu söylemek, sorunu anlatınca punto büyütmenin nereden yapıldığı göstermesi ve bu olayın iki defa aynı şekilde tekrarlanması. düşündükçe kardeşime üzülüyorum.
  • bilgisayarı öpmek ve eve gelen diğer misafir çocuklarına da zor kullanarak öptürmek. utanıyorum sözlük.
  • yanında yazıcı da almıştık ve içinde ağzına kadar renkli kartuş vardı. resimlerdeki dört manzara resmini yazıcıdan çıkartıp durmuştum kartuş bitene kadar. çünkü odamdaki duvarların heryerine yapıştırıcaktım ve duvar dolmadan bitmişti. ağladım abi 6 yaşındaydım benim de isteklerim vardı
  • her bi sikimde rest atmak.
  • amcamım bilgisayarında oynarken heveslenip mirc32 de sex odalarına girmiş ve açık bırakmış olabilirim
  • oyunları kaydetmeden tabiri caizse save etmeden oynamak
  • bebek gibi davranmak
  • farenin topunu çıkarıp yerde sekiyor mu diye bakmak.
    sekmiyormuş
    atari marka bilgisayarda görmüştük ilk fareyi. sanırım 1040st gibi bir modeldi. yıl 90-92 gibi birşey
  • bütün gün paintte resim çizmek ve her resmi arka plan yapmak. ne gemiler, ne iki dağ arasından batan güneş ne arabalar bıraktım. ne de koskoca ekranı siyah-beyaz çubuklu formaya çevirmedim. en sonuncusundan hala gurur duyuyorum.
  • görev çubuğundaki masaüstünü göster simgesini silip, geri getiremediğim için attılan format işlemi.
hesabın var mı? giriş yap