şükela:  tümü | bugün
  • kızı beğensem de beğenmesem de yaptığım şey. sanırım kadınlardan bıktım ve enerjim bitti.
  • bana göre dangozluktur.
    hatta sadece ilk buluşma değil ilişki sırasında bunu yapan arkadaşlarım oldu.
    nezaketen uygun bir dille karşı tarafı incitmeden mümkünse gerekçelendırerek yapmak gerek bu işi
  • özgüven eksikliği yaşayan adamlar tarafından sıkça yapıldığını gözlemlediğim hadise...
  • arada sırada yaptığımdır. nedeni beğenmemek ya da özgüven eksikliği değil.
    kendisini premses sanan, herkesin onu sikmeye çalıştığını ama kukusunun altından olduğunu sanan, kültürsüz olan ve bunun da farkında olmayan kızlara çokça yapmışlığım vardır. yine olsa yine yaparım.
  • bir kac kez gerceklestirdigim eylem. yalniz görüsmek ümidiyle ayrilip aramadiktan sonra bir yerlerde karsilasmak gercekten ilginc bir deneyim.
    kadinlardan biktigini iddia edip tipis tipis bulusmaya gitmek ise ayri bir gerizekalilik tabii.
  • sadece iki kez yaptığım eylem..
    ikisinde de ilk buluşmada evlilik planları beni korkuttu, evlenmeyi düşünmüyordum o yüzden ilk buluşmadan sonra kızı bir daha aramadım.
    arasaydım kızın hayalleriyle oynamış olacaktım. onlar yine hayallerini gerçekleştirmiştir, bense yine yalnız..
  • bunu keşke yapsaydım. eğer yapmış olsam hayatım çok daha farklı olabilirdi.
  • terbiyesizliktir. cesurca düşüncesini belirtmek yerine ağzını açıp "seni beğenmedim." "çok üstüme geldin." "konuşmaktan hoşlanmadım." vb. açıklamalar yapmadan aramamazlık yapıyorsa karşısındakinin ne hissettiğini hiç düşünmüyordur, bencildir, insanlıktan nasibini almamıştır.

bunu bir kez yaptım. bir daha hiç yapmayacağıma dair söz verdim kendime 10 sene önce.
  • özgüvensizlikle hiçbir alakası olmayan durumdur.ülkede herkes egoist ulan!
    sanki norveçte yaşıyoruz alimünyum.kıza onu neden beğenmediğimizi anlatıcaz ve iki medeni insan gibir bir daha birbirimizi görmeyeceğiz öyle mi?
    valla kimse böyle birşey denemesin arkadaşlar.arkanızdan pipisi küçük lafı mı çıkartır,erken geliyor söylentisi mi yayılır bilmiyorum.en temizi o gün hiç yaşanmamış gibi davranmak ve eğer ileri de neden bana yazmadın diye sorarsa
    -e sen de yazmamıştın ki keh keh keh falan diyip geçiştirmek.
  • ılk bulusma da sevismis erkektir.

(bkz: beklenen entry)