şükela:  tümü | bugün
 • ilk buluşma sonrasında hesap ödemeyen gencin ikinci buluşmasında 920tl kitlemesi olayıdır.

  edit: eksiup linkleri kaldırıldı. yenileri eklendi.

  1- https://prnt.sc/qzf6kd

  2- https://prnt.sc/qzf724

  3- https://prnt.sc/qzf7f3

  4- https://prnt.sc/qzf7vz

  5- https://prnt.sc/qzf88o

  6- https://prnt.sc/qzf8mc

  7- https://prnt.sc/qzf8v7

  8- https://prnt.sc/qzf94l

  kaynak; https://www.facebook.com/…sts/2387384294906080/?d=n
 • kızın numarası var mı
 • yiyici tayfaya güzel gol atmış kardeşimiz :)

  -yalnız bir şeyi unutmuşsun?
  -neyi? :dd
 • doğru yapmıştır. ilk buluşmalarda hesabı ödemek isteyen biri olarak bunu kural olarak görmemekle birlikte bu tarz düşüncesiz kadın arkadaşlarımızın bunu zorunluluk olarak lanse etmeleri acınasıdır. arkadaşımızın eline sağlık.
 • diyaloğun şu kısmını beğendiğim hesap kilitleme şeysi.
  --- spoiler ---
  -yalnız bir şey unutmuşsun
  -neyi?
  --- spoiler ---

  garibim birde neyi diye soruyor *

  kurgu/fake de olabilir tabi. ama her şey aynı topraklarda farklı hayatlar yaşayan insanların yüzündeki bir tebessüm içinse aynen devam...
 • ne terbiyesiz insanlar var ya. bir de halt etmis gibi ozel yazismalari kaydedip paylasmis ki bu bir suc. tanim, dava edilirse 920 tlden daha fazlasini kaybedecek olan bir ahlaksiz. ha bu arada olay fake gibi duruyor o kadar laf ettikten sonra kadinin bulusmasi hic mantıklı degil.

  ek: gelen mesajlar ustune; meric degilim, kadinin yedigini odesin de demedim. boyle hesapcı kadinlarla takilmazsin olur biter. hesabi alman usulu ode gec. kepazeligin adi ders vermek olmus.

  ek 2: yemin ediyorum cok gerizekali insan var. ulan kanunlari ben cikarmiyorum. tck 134 acar bakarsın, dava acabilir zaynep, bence davayi da kazanir. sizin bana kufur etmeniz veya elemanin yaptiginin hosunuza gitmesi olay sucsa suc olmaktan cikarmiyor. ha bu kadar suc isleme meraklisi orta dogu cambazinin oldugu yerde kanun, hukuk olur mu o da ayri bir konu. zaten olmuyor da.

  ek 3: zeynep'in kimligi acikca tespit edilemedigi (soyadi, telefon numarasi, net bir fotograf) icin dava acilamazmis. yakin cevrene rezil oldugunla kaldin zeynep, ava giderken avlandin. senin yuzunden meric, taylan, tonguc ilan edildim ustelik. birak bu isleri tovbe et. hem kendini hem de beni yaktin. ustelik de'leri bile ayri yazamiyorsun.
 • 920 lirayı ben vereyim şu küçük hesapların adamlarıyla/kadınlarıyla muhatap olmayayım.

  ayrıca bu insanlar normal mi lan? orospu çocuğu vs dediği adamla tekrar buluşuyorlar. bende bir sorun mu var bunlar mı sorunlu?

  edit: amma iban atan oldu be.
 • kurgu.
  inananlara acıyorum.
 • kurgu. inananlara acımıyorum.
 • 920 liraya bir işletmede ne satılıyor anlamadığım olay. 3 kişi gitsen. kişi başı 150 lira bile ödesen 450 eder, 920 nedir? adamların günlük hasılatını mı ödediniz.