şükela:  tümü | bugün
 • paraya önem veren kız ilk buluşmada bunları soracağı adamla ilk buluşma olayına girmez zaten. mal varlığını bildiği adamla ilk buluşmasını yapar. anca saflar sorar bu soruları.
 • mülkiyete karşıyım*
  seni de almicam*
  akşam takılalım mı *
 • paraya aşıktır size değil.

  eğer çevrenizde öyle birisi varsa hayatınızdan çıkarım derim. malum parayı sevenlerden hayır gelmez kardeşim.
 • çalıştığın işyeri sigortanı asgari ücretten mi yatırıyor yoksa aldığın ücretten mi ?
 • "niye, kapatmam mı olacaksın?" diye cevap verilecek kız türü.
 • benim için volvo obsesif karakterlerin arabasıdır. pahalı ya lüks sınıfında değerlendirmiyorum, ya da estetik olarak bu sınıflamada bmw ya da audi gelir bence, ama volvo işi ciddiye alan, daha çok güven ve teknik bakımdan kalite arayan kişilerin tercihi olarak düşünürüm. tamamen kendi çevremdekilere göre sınıfladım bu arada yoksa derin bilgim falan yok arabalar hakkında.

  hatta şöyle bir anım var, arabayı, bi de markasını da denetleyen bi de markayı beğenmeyen taraf olarak;
  şu an çok sevdiğim bir dostumla geçmiş zamanlardan birgünde akşam yemeğe gittik, flörtöz bir durum olmadığını şiddetle belirteyim ki linç yemeyim, kendisi de benim için aşırı obsesif bir karakterdir, onun arabası bmw türevleri olamaz bence kesinlikle volvo olmalıydı ama günün sonunda arabası da beni ilgilendirmemeliydi. ayrılırken istersen bırakayım dedi, tamam dedim arabasının yanına gittik ve ben pat diye "volvo nerede?" diye sordum çünkü karşımdaki opel corsa onun arabası olamazdı. opel corsa parası az olup ayağımı yerden kessin diyenlerin arabasıdır, güvensizdir, çok düşünülmeden alınmıştır. finalde obsesif kim bilemem ama adam şok olmuştu, hala "bi volvomuz bile yok" diye dalga geçer benimle, ben de bu sözü nasıl düşünmeden söyleyebildiğime inanmam, gerçekten öyle mi dedim diye ısrarla sorarım, valla öyle demişim, opel corsa'yı görüp "volvo nerde?" demişim.

  edit: volvo başlığına yazıp sonra orada anlamsız oldu diye buraya taşıdığımdan başlık içerik bağdaşmamaları olabilir.
 • t: evin yoksa seni misafir edecek, araban yoksa arabasını kullandıracak koca yürekli kızdır.
 • "silikonun var mı? dudak dolgun var mı? motorun kaç beygir? at olsan da sana binsem" dediğim kızdır. normalde tüm insanlara karşı nezaket içindeyim ama biri beni para için sevecekse, o kişiyi domaltıp.... gerisini söylemeyeyim. herkes anladı zaten filmin sonunu. hadi by.
 • iki haneli iq'ya sahip kızlardır, hemen uzaklaşılması gerekir. zira bebek zekayı anneden alır anası gibi gerizekalı olur çocuklarınız hafazanallah...

  bordo bereli bir kadın böyle bir soru sormaz sizin bilgilerinizi sohbet sırasında alır (anne adı, doğum yeri, yılı,falan) sonra bu bilgilerle sizin secerenizden mal varlığınıza, borcunuzdan, kullandığınız ilaçlarınıza kadar her şeyi öğrenir.
 • "vergi müfetişi ile mi buluştum lan ben ?" diye düşündüren kızdır