• benim için volvo obsesif karakterlerin arabasıdır. pahalı ya lüks sınıfında değerlendirmiyorum, ya da estetik olarak bu sınıflamada bmw ya da audi gelir bence, ama volvo işi ciddiye alan, daha çok güven ve teknik bakımdan kalite arayan kişilerin tercihi olarak düşünürüm. tamamen kendi çevremdekilere göre sınıfladım bu arada yoksa derin bilgim falan yok arabalar hakkında.

hatta şöyle bir anım var, arabayı, bi de markasını da denetleyen bi de markayı beğenmeyen taraf olarak;
    şu an çok sevdiğim bir dostumla geçmiş zamanlardan birgünde akşam yemeğe gittik, flörtöz bir durum olmadığını şiddetle belirteyim ki linç yemeyim, kendisi de benim için aşırı obsesif bir karakterdir, onun arabası bmw türevleri olamaz bence kesinlikle volvo olmalıydı ama günün sonunda arabası da beni ilgilendirmemeliydi. ayrılırken istersen bırakayım dedi, tamam dedim arabasının yanına gittik ve ben pat diye "volvo nerede?" diye sordum çünkü karşımdaki opel corsa onun arabası olamazdı. opel corsa parası az olup ayağımı yerden kessin diyenlerin arabasıdır, güvensizdir, çok düşünülmeden alınmıştır. finalde obsesif kim bilemem ama adam şok olmuştu, hala "bi volvomuz bile yok" diye dalga geçer benimle, ben de bu sözü nasıl düşünmeden söyleyebildiğime inanmam, gerçekten öyle mi dedim diye ısrarla sorarım, valla öyle demişim, opel corsa'yı görüp "volvo nerde?" demişim.

edit: volvo başlığına yazıp sonra orada anlamsız oldu diye buraya taşıdığımdan başlık içerik bağdaşmamaları olabilir.
  • filan diyorsa ağzına masa ile vurun. doğrusunun falan olduğunu ona anlatın
  • yoklukta cocuk doğurmayın diye boşuna demiyoruz, sonra bu insanlar milletin malını mülkünü merak ediyor.
  • belki nerede sevişeceğini merak etmiştir, önyargılı olmayın...
    (not: erkeğim)
  • hiç denk gelmedim böylesine
  • "silikonun var mı? dudak dolgun var mı? motorun kaç beygir? at olsan da sana binsem" dediğim kızdır. normalde tüm insanlara karşı nezaket içindeyim ama biri beni para için sevecekse, o kişiyi domaltıp.... gerisini söylemeyeyim. herkes anladı zaten filmin sonunu. hadi by.
  • iki haneli iq'ya sahip kızlardır, hemen uzaklaşılması gerekir. zira bebek zekayı anneden alır anası gibi gerizekalı olur çocuklarınız hafazanallah...

bordo bereli bir kadın böyle bir soru sormaz sizin bilgilerinizi sohbet sırasında alır (anne adı, doğum yeri, yılı,falan) sonra bu bilgilerle sizin secerenizden mal varlığınıza, borcunuzdan, kullandığınız ilaçlarınıza kadar her şeyi öğrenir.
  • seni degil evini, arabanı merak ediyor ve istiyordur .d
  • hiçbir şeyim yok diyeceğim kızdır. hatta ilk buluşma da olmaz. çünkü cebimde 2 lira 35 kuruş var.*
  • falan*
    edit: 'filan' kelimesi de doğru kullanımmış. *
hesabın var mı? giriş yap