• vergi memuru olabilir.
  • sigortalı mısın diye de devam ettirmeli.
  • sadece filan kismi var cevabiyla dumura uğrayabilir.
  • ben bi kıza bu gördüklerine aldanma (2 farklı son model bmw ve astra ile yanına gidip, havuzlu evde ağırladıktan sonra) arabalar kredi, ev kira şu an bu mekanda hesabı istemeye korkuyorum falan demiştim, maksat kıza olmuyo yapamıyorum gibi çok net bi ifadeyi kullanmaktan çekindiğim için (evet şimdi düşününce salakmışım, altın yumurtlayan tavuğu niye kesersin dimi) .

sonra kız önemli değil bunlar benim için falan demişti ama bi garipsemişti, baktım olmuyo öyle en sonunda bi kez daha birlikte olup kusura bakma demiştim, hakaret etmeyiniz ben aynaya bakınca yapıyorum onu yeterince arkadaşlar
  • kaybedecek vakti ve enerjisi olmayan dobra 'gold digger'dır...
  • o sormasa bile anne babasının soracağı kaçınılmaz sorudur. insanları sınıflandırmanın ve hangi sınıfa ait olduğunu öğrenmenin en kısa yolu diye düşünerek sorulan sorudur. ev araba her şey varken ilişki yürümese bile sorun yok ama eğer bu kriterler mevcut değilse o ilişki muhtemelen hiç başlamayacak olan ilişkidir. eh bir yerde de haklılar aslında. dürüst olmak gerekirse herkes rahat etmek ister. neden otobüslerde kiralık evlerde sürünsün. ne de olsa paranın her şeyi satın aldığı bir dünyada yaşıyoruz.
  • ilk buluşmada evin araban filan var mı diyen kız ile ilk buluşmada eve gidek ya diyen erkek tam birbirlerini bulmuşlardır aga. açık ve net!
  • filan var. digerleri yok.
  • böyle bir tecrübem olmuştu. ben de kendisine zengin olmak için zengin koca bulma peşindesin galiba demiştim. o da ' zengin koca peşinde değilim ama lüksü seviyorum' cevabı ile beni benden almıştı.
  • o geceki cimanın sınırlarını belirlemeye çalışıyor. ne kadar kötü niyetlisiniz ya.
hesabın var mı? giriş yap