şükela:  tümü | bugün
  • henüz göremedik ama vardır heralde bir yerlerde, böyle birini görsem güzel çirkin demeden ikinci buluşma için götümü yırtarım amk. ezber bozan bi kız.
  • ilk bulusmada hesap konusunda cekingen herifin karsisinda harbilik eden hatun, muhtemelen bir daha gorusmez zatimuhteremle.
  • muhtemelen hesabını ödemeyi teklif etmiş ve teklifi geri çevrilmemiş olan kızdır. lan bari ilk buluşmada öde hesabı pinti herif.
  • ezik değildir.
  • hiç umutlanmamız gereken ikinci,üçüncü ve dahasını sonra size ödetecek kızdır.çok kötümser yaklaşmazsak alman usulü yapabilir.
  • ilk bulusmaya ozel bir durum degildir. genelde hep once davranir ve hesabi oder. ayrica buyutulecek bir davranis degildir. kendini oyle rahat hissediyordur. paranin muhabbetini yapmayi da sevmez.
  • öyle üzerine çok da güzel hayallerin çıkılmaması gereken kızdır. bunu sağlayan erkeğin ben...

neyse sakinim. beyler. : /

(bkz: #36207938)
  • tipik bir türk erkeğine asla denk gelmeyecektir. denk gelse de 2. ya da 3. buluşmada kız yine ona yükleyecektir hesabı.

ya hu kamil türk erkeği, sen ne ara cinsiyetlere roller yüklemekten vazgeçtin de kızlardan hesabı ödemelerini talep eder oldun ben anlamadım ki?

senin kafana göre kız dediğin şöyle olacak, böyle olacak ama sana her şey mübah. bırak bu işleri. avucunu yalarsın.

ben ilk buluşmada da ödüyorum hesabı ya da alman usulü ödüyoruz, çıktığım erkeğe hediyeler de alıyorum (gencim ve gayet fit bir insanım sadece buluştuğum erkekler senin kafandaki maymunlar olmuyor, insan gibi insanlar oluyor) ama mesela iskandinav erkeğine yapıyorum bunu. bu yaz çok yaptım hehe.

sana ise değil hesabı ödemek, tüm kezbanlığımla somurtkan bir yüz ifadesi takınırım ancak, daha fazlasını hak etmiyorsun.
  • bonkör kızdır. fakat suç erkektedir tamam hep biz ödemeyelimde, ilk buluşmada da kıza ödetmeyin olum.
  • ikinci buluşmanın asla olmayacağını gösterir.