şükela:  tümü | bugün
  • yani bilmiyorum bir sebebi olmalı bunun. yoksa böylesine garip bir davranışta mantık göremiyor insan.

benim bir arkadaşım var. adı taylan. içine kapanık, asosyal bir insan. ergenliğini atlatalı epey oldu fakat hala dünyası, sadece bilgisayar ve yataktan oluşan bir odadan ibaret.

neyse bunu bir hanım arkadaşla tanıştıralım dedik pomçik yengenizle. tıpkı pomçikim gibi ahlaklı, oturmasını kalkmasını bilen ve içinde allah korkusu bulunan bir arkadaşıyla randevu ayarladık. beraberce bir yerde buluşacak, sonra biz "çeyiz bakmaya gidiyoruz" bahanesiyle bunları yalnız bırakacaktık.

beklenen an gelmiş ve dördümüz buluşmuştuk. bizim taylan o odasından çıktığı gibi gelmiş. saç baş dağınık, tişörtünün yakasında küçük patlamış mısır taneleri var.

kıza baktım biraz gergin galiba dedim. yüzü kızarmaya başlamış, ölü balık gibi taylan'a bakıyordu. çaylar geldi. son yudumda baktım ki kız artık morarmaya başlamış. bir gariplik olduğunu sezmiştim. kaskatı kesilmiş öylece bakıyor.

neyse pomçikim bunu kaldırdı "laabaya" götürdü. çok acil işim çıktı kusura bakmayın deyip gitmiş ordan da. kesin bir şey oldu kesin. bu kadar nasıl etkilendi bu taylan'dan anlamak mümkün değil.

ulan harbiden diyorlardı da inanmıyordum "adı taylan olanların tehlikeli olması" diye. helal be.
  • muhabbet sarmayınca derin düşüncelere dalmış kadındır.
  • yoklukta kıtlıkta iş görür.