şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • tam halini " "ilk datete" pilavcıya götüren erkeğe orospu çocuğu diyen kadın" olarak açmak istediğim başlık. şuradan görülebilir.

pilav gayet lezzetli duruyor yani. hanım kızımıza gelecek hayatında başarılar diliyor ve gümüşsuyunda poğaça yemesi eşliğinde nice "deyt"ler diliyorum.
  • pilavda mis gibi duruyor yalnız.

edit:
    an itibari ile 379 fav...
    manyaklar :)
    aç olanlar favlamış.

tdk'cılar iş başında.
    1245567. uyarıdan sonra, 'da' ayrı yazılıyormuş, onu anladık.
    ama orjinalini değiştirmicem.
    ibretlik olarak dursun öyle.

edit numero iki:
    'orjinal' değil, doğrusu 'orijinal'miş.
    sağ olun var olun :)

'yalnız' kelimesini doğru yazdığım için tebrikler yağıyor :)
    doğrusu şu ki; yanlız yazmıştım ilk etapta ama son anda düzeltmiştim.
  • (bkz: kezo tribi)

çocuk bence pilava yürümüş, bu kezo üstüne alınmış. yoksa 1.5 porsiyon istemezdi.
  • ilk buluşmaya aç gelen kıza bende 'amk kızı' diyorum
  • artık görmekten gına getiren klasik bir tc kezosudur. bunların bu hale gelmesinde gördüğü her kadına nefes alsın yeter mantığıyla yazılan abazanların payı daha büyük tabi.

bu tiplerin tek amacı netfilikis dizilerinde izlediği hayatları yaşamak ve maddiyat odaklı ikili ilişkiler kurmaktır. çünkü gerçek sevgi, sadakat, dürüstlük gibi şeyler yaşamak varken instagram'da likeladığı şaşalı hayatları neden yaşamasındır.

zalımın kızı, belli ki öğrencisiniz çocuk seni belki de son parasıyla yemek yemeye götürmüş ama teşekkür etmek yerine oç diyerek aşağılıyorsun ne ayıp. çocukta hata yemeği beğenmediysen gel seni şırdancıya götüreyim deyip şırdan yedirip mesajını net şekilde verip masadan kalkacaktı.

tc karılarının bu hale gelmesinin tek sorumlusu sizlersiniz. 2 dk önünüze gelene yazılmadan dursanız bunlar da kendilerini olduğundan farklı göremeyecek ama nerdee...
  • evet analizler; öncelikle gittikleri mekan pilavcı ama gitmek istedikleri mekan bir çin bir hindistan lokantası veya bir italyan. en azından çocuğun götürmek istediği yer ; bunu nereden anlıyoruz kötü soslu tavuk seçimlerinden. azıcık da salata ekletmeleri sağlıklı yemek seçimine bir saygı duruşu.
    oğlanın kaşık ile yerken kızın çatal ile yemesi kızın ben senden farklıyım mesajı olarak dikkat çekiyor.
    oğlan yerken kızın fotoğraf çekmesi kızın instagramda daha aktif olduğu, ama bu resimde en azından kendi işe dalga geçmek adına bunu da tabi ki twitter’dan yaptığını (çok da dalga geçmemek için kendisi ile) gösteriyor.

masada içecek yok demek ki durumlar çok çok iyi değil hemen yer kalkarız tarzı bir oturuş.
    oğlan kapalı giyinmiş demek ki soğuk havada yürüyerek seyahat ediyor, yaz kış tişört giyenlerden değil.

her ikisinin aynı yemeği seçimi kızın erkeğe ben bilmem buralara ait değilim sen ne yersen o olsun şeklindeki mesajıdır.

sonuç : her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma, benden selam söyleyin beni pilavcıya götüren eski aşklarıma dedirten paylaşım.

edit: bu kızın profiline baktım çocuk götürülebilecek en uygun yere götürmüş, iki bira kısmını atlamış o nedenle böyle olmuş şeklinde düşündürten eylem
  • türk erkekleri olarak bu bizim eserimiz.
    pilav da iyi duruyor yalnız.
    not: saat ücreti pahalı demekki.
    edit: imla