• çocuk bunlar daha. neyin analizini yapıyorsunuz, sosyal medya böyle bir yer. ciddi ciddi oturup konuşursan kim seni neden takip etsin?
  • parodi bir hesabın dikkat çekmeye çalıştığı belli olan bir tweet'i. çok iyi niyetli olabilirim, hiçbir kadın sosyal medya olsa bile böyle basit birşeye oç falan demez, en fazla bir daha görüşmez.
  • açmayın; acıktıran fotoğraf var. pilav müthiş görünüyor. şöyle bir tabak önüme koyulsaydı sanırım dünyalar benim olurdu. kadıköy pilavcısıymış. en yakın zamanda denemek lazımm
  • dikkat çekmek için yapılan hareket bunlar. o kıza o pilav çok bile :)
  • beni beğenirse ben giderim, ısmarlarım da üstelik, bonus oç değil, eşlik ettiğin için varol çocuğum da derim.
    buradan hareketle ya çok mütevazi ve pilav sever ya da ezik, kimsenin bir yere davet etmeyaceği tipte, şişko, yaşlı ve varoşum. tabii en iyisini ekşici beyefendiler bilir, isabetli görüşleri karşısında boynumuz kıldan ince.
    yalnız şuradan da redpill' e, meriç'e, kezo vajinasına bağlayanlar olmuş, şebeke suyuna risperdal, clozaril eritip katacağım artık, içmeseler bile kulak deliğinden, götünden sızar beyne ulaşır bir işe yarar, iyice çıldırdı millet.
  • genel görgü kuralı mı dersin adab-ı muaşeret mi yoksa centilmenlik mi dersin ne dersen de. ilk buluşmada da esnaf lokantasına götüren denyo yediği hakareti sonuna kadar hak etmiştir. paran olmayabilir, bunları yaşadık, o zaman ilk tercihin dating değil "para kazanmak" olmalı, zamanını iyi değerlendirmen kendini geliştirmen gerekiyor. parasız dolaş ama cebinde 2-3 binlik telefon ile karıya kıza yaz. param olmadığında bırak bir kadına yazmayı dışarıda arkadaşlarımla çay içmeye bile gitmemişimdir.
  • %90 kurgu olan olay.
  • sağlık açısından düşünüldüğünde mantıklı bir hareket.
    ilk olarak pilavı ele alalım karbonhidrat oranı yüksek bir besin insülini yükseltme gibi bir özelliğide bulunuyor buda beyinin daha aktif çalışabilmesine vesile olur.
    üstüne konulan tavuk protein açısından hatri sayılır bir besin oda vücut direnci ve kasların aktive olması için yeterli miktarda.
    ilk olarak bu iki besinle geceye başlamak zinde bir beyin ve fonksiyonlarını yerine getirebilen kas dokusu sağlayacaktır. buda jest ve mimiklere yansıyacak akıcı bir sohbet için gerekli vücut fonksiyonlarını aktive edecektir. böyle düşünebilen birileri beni bulsun ona tavuk pilav ısmarlamak istiyorum.
  • (bkz: allah başka dert vermesin)
    (bkz: türk kızlarının ve erkeklerinin kendini kayıp prens/prenses sanması)
  • kurgunun başarılı bir şekilde devam ettiğini görüyorum. dakikada 10 takipçi filan geliyor. bugün toplamda 1000 takipçisi olmuş.

https://socialblade.com/twitter/user/lilactober2
hesabın var mı? giriş yap