şükela:  tümü | bugün
  • rezil, iğrenç bir amaçtır. ilk buluşmada cinsel göndermesi bulunan bir içecek ısmarlamak tek kelime ile rezalettir. sağlık açısından ise neden bir ıhlamur, kuşburnu, bitki çayı değil de beyaz, koyu kıvamlı bir sıvı ısmarlanıyor? söz konusu erkek "soğuk kış günlerinde boğazımızdan sıcak bir şey geçsin diye ısmarladım" diyerek göz kırpsa da masum değildir. hele o göz kırpmanın altındaki mânâ... saf bir genç kız anlayamaz ama ben anlarım! koruyun kendinizi genç kızlar. etraf sizi iğfal etmek isteyen sapık erkeklerle dolu!
  • “alimin fikri ne ise zikri de odur.” lafı ne güzel bir laf ya.

cuk diye oturdu.
  • böyle bir başlık ve peşine böyle bir entry yazmak için hiç mi üşenmedin be helal olsun :)
  • salep nerenize sokuyorsunuz da cinsel bir gönderme oluyor? maksat doğru insanı bulmak salep ne boza ne çay ne?
    ne gaffalar var ya.
  • "trollse kötü gerçekse daha da kötü." tepkisini verdiğim tespitin bulunduğu başlığa konu olmuş erkektir.
  • reyhan şerbeti ısmarlayan erkekle aynıdır.
  • ilerleyen zamanlarda gazozla zirve yapacaktır.
  • ilk buluşmada sağılarak elde edilen krem rengi yoğun kıvamlı bir şey içirdi bana.
  • bu arkadaş güzel bir sevişse bence aklına böyle şeyler gelmeyecek.salebi sperme benzeteni de ilk defa görüyorum ne kadar ilginç insanlarsınız.
  • bir görüşmede kız kendi istedi ve içtik. hiç anlamamışım ya! bildiğin safmışım *