• ayda 400 lirayı sorun edecek kadar ruh fakiri bir kadınla evlenmek istediğinin sanılmaması gereken erkektir. anlayabilene*
  • ilk buluşmada nargile içen erkekten bir adım önde olan erkektir
  • ikiniz de susun. anlayabilene.*
  • ilk buluşmada sigara içen kızla aynıdır.
  • dürüst olan erkektir ; karşısındaki kadın gibi yalandan süslenip püslenip gelmeyen , ilk buluşmada ' ben buyum , 10 yıl sonra da bu olucam ' diyen erkektir (anlayana tabi) ......
  • zamanında gönül işlerinde toy iken; at gibi , aynı zamanda baya dolu olan bir hatunun karşısında yaptığım eylem.*

iki saatte karşısında paketimi yarılamıştım. hatun kişisi, bir sonraki sigaramı yakmaya kalktığımda "yeter artık içme" dedi. ben de maçoyum ya, çaktım zippo'yu... en son dolmuşa binip gitti. ondan sonra sigara dumanı gibi kayboldu, bir daha göremedim....
  • yeterince etkilenmemiştir. yoksa aklına sigara değil çişi bile gelmez.
  • hangi hayvan acaba bu, sayın başlık sahibi ?

ön edit: hadi araya virgül koyayım da tepkim belirsiz olsun.

tanım: şöyle anlatayım bir kadın var bir de erkek, ilk buluşmaları ve büyük olasılıkla açık alanda buluşmuşlar yoksa o kadar çok sigara içilmesi pek mümkün değil.

erkek sigarayı seviyor da olabilir heyecandan afallamış ve sigarayla bütünleşmiş de , kadının ise sigara kullanıp kullanmadığı belirsiz.

başlık sahibi arkadaş da yan masada can sıkıntısından hem onları dinliyor hem de yoğun sigara dumanından rahatsız oluyor fakat " afedersiniz beyfendi sigara sağlığa zararlı özellikle de benimkine " demek yerine koskoca kutsal bilgi kaynağına başlık açıyor. end of eyyorlama
  • ne ilk buluşmada ne de son buluşmada hayvan sigara içmez sevgili seyirciler.

edit:imlâ
    edit2:imlâ (darwin seni bildiği gibi yapsın bremen) :d
hesabın var mı? giriş yap