şükela:  tümü | bugün
 • - vermek ya da vermemek... işte bütün mesele bu.
  * hamletus *
 • rahat olmak
 • çiçek almak
 • ilk buluşmada yapılması gerekenler, başarılı bir buluşma için genellemeler yapmak amacında olan ama yer,zaman ve kişiye göre değişiklik gösteren maddelerdir.

  olmak istediğiniz yerdeyseniz ve mutluysanız bu ilk buluşma için yeterlidir..bırakın o kassın kendini ve o düşünsün size ulaşmanın yollarını...gözlerinizi ona çevirin ve karşınızdaki güzelliğin tadını çıkartın..

  bak gördünmü konuşmaya başladı..birşeyler anlatıyor..ne anlatıyor diye sakın sorma dinlemiyorum..ben dudaklarına takıldım..kelimelerin kullanırken çıkan sesi seçebiliyormusun..iyi dinle,o gittikten sanra hayalini kurabilmen için gerekli olacak.

  ellerini farkettin mi?çatal-bıçağı ne kadar güzel tutuyor..parmaklara dikkat etmeyi sakın unutma,keza o parmaklar birgün sana dokunacaklar..bak bakalım sana da diğer cisimlere dokunduğu gibi mi dokunuyor..farkı anlayabilmen için dikkatli bakman gerek,sakın unutma..

  derin bir nefes al şimdi..kokuyu alabiliyormusun..hayırsa daha derin bir nefese ihtiyacın var..işte o koku..hani havaya karışmış olan ve her hareketinde çıkan esinti ile keskinleşen koku..bunu özleyeceksın birgün..o gittikten sonra üstüne sinmiş olacak..tadını çıkar, çünkü şimdilik sadece bir kadın kokusu..

  gözler..şuanda sana bakıyor olmalı.arada sırada gözlerini kıs,yada kapat ki onu dinlemediğin anlamasın..orda bir anlam arama sakın..bakmak ve görmek arasındaki farkın, farkında bile değil..
  sen görmeye devam et yeter..
  ne isen o, ol !!!
 • karşı tarafı olabildiğince içirip sarhoş edilmelidir ki kendi rızasıyla iğfal edilebilsin...
 • banyo yapıp tertemiz olmak, güzel bi parfüm sürmek hoş koktuğundan emin olmak, erkeklerin tırnaklarını kesmesi ve hatun ya da er kişinin tırnaklarının temizliğinden emin olması, saça güzel bi şekil yapmak, ayakkabıların temiz olması, dişlerin fırçalanmış olması, kızların kaş/bıyık vb sorunlarını halletmiş olmaları, erkeklerin temiz bi traş olmaları, yavşak muhabbetlerin dönmemesi ve kıyafetlerin mümkün olduğunca iyi seçilmiş olması ilk buluşmada artı puan getirecektir ve kişinin hem kendine hem de karşısındakine verdiği önemi gösterecektir.
 • kendiniz olmanız yeterlidir.özellikle ilk buluşmaya olabildiğince günlük formda,süslenip,püslenmeden gitmek lazımdır.zira bir daha hiç alınmayacak bir çiçek almanın ya da bir daha sürülmeyecek bir parfüm sürmenin hiç bir anlamı yoktur olsa olsa karşı taraf kandırılır bu şekilde.eğer maske takarsanız maskeniz elbet düşecektir hatun kişi elbet görecektir gerçek yüzünüzü,fakat maske takmıyorsanız maskenizin düşmesi imkansızdır...
 • buluşacak taraflardan erkek arkadaşı mesajla motive etmek;

  -hadi bakalım aslan maça iyi asıl son dakikaya kadar diren, orta alanda press yap, geri git ne bileyim.