• candir
  • başkasına atıyorsa garanticidir.

"+ tüm ekipler! hedef 1.50 boylarında beyaz çiko kadın. uzaklaşıyoruz..."
  • kızı çok beğenmiştir. akabinde hızlı bir ilişkinin temelini atıp aynı hızla ilişkiye son veren taraf olarak görüldükleri rivayet edilir.
  • bir hanım olarak yapıyorum bu tanımı. buluşmanın güzel geçtiğini ve bunun için teşekkür ettiğini söyleyen bir mesaj atan erkek benim gözümde puan kazanacak bir erkektir. buluşma çok sıkıcı geçmiş bile olsa, ama kibar çocuk, diye düşündürür böylesi bana. yalnız dediğim kadarı yeterli. güzel bir geceydi teşekkür ederim deyip kısa kesiyoruz beyler, anladık mı?
  • kaybedeceği hiçbir şey olmaması ile beraber, kazanacağı çok şey olacak erkektir. okey miyiz?
  • kim ne derse desin ilk buluşmadan hemen sonra daha ayrılalı 1 saat bile olmamışken. " çok güzel vakit geçirdim teşekkür ederim" tarzında bir mesaj atmışsa o kızın kalbini çalma yolunda büyük bir adım atmış erkektir. sen ister abaza de, ister ted mosby de. gel 100 türk kızına soralım bakalım hangisi daha etkili oluyor.
  • benim saçma bulduğum nokta, "kendini ağırdan sat", "hemen yüz verme amk", "sabret" gibi tabirler. lan çok güzel bir gece geçirmişsin birlikte (yoksa niye atasın zaten), çok eğlenmişsin, hatta kapısına kadar da bırakmışsın, kesin atarım abi. bundan mutlu olan kızla zaten devam ederim, diğer türlü "ay manyak yapıştı" diyecekse o zaman 2 saat önce nerene yapıştım ulan diye sorarım. benim istediğim, attığım mesajı görünce gülümsemesi, kısa bir cevap verip dönüp kıçını uyuması.

şöyle olaylar için strateji varsa ben yokum canlar.
  • buluşma güzel geçtiyse, atsa da atmasa da sorun olmaz. ama kadın hoşlanmadıysa ve adam mesaj attıysa, yapışkan mikrop olacaktır. bu sınırı adamın bilmesi gerekir. iyi geçmeyen buluşma sonrası, kenara çekilip pusu kurmak en iyisidir. baktınız ses çıkmadı, unutun kanımca.
  • romantiktir. ne abazası lan.
  • mesaj "benim hakkımda ne düşünüyorsun"* temalıysa, ışık hızıyla kendinden tiksindiren erkektir. hele de bunu yapan otuz küsur yaşında bir adamsa tiz kellesi vurula.
hesabın var mı? giriş yap