şükela:  tümü | bugün
  • hatun kısmına yaranılmayacağının en büyük kanıtı olan erkek tipi. ilgilenmese cool yapıyor. ilgilense üstüme düşüyor. hepsi zaten sikmeyi düşünüyor.
  • erkek versiyonu için
    güldü verecek
  • "yani iki öptüm, bir okşadım diye sevgili olacak değiliz. ne kadar banal."

sonra kezban deyince biz suçlu oluyoruz.

şimdi hanım kızımız bence bu mesajı "elektrik alamadığı erkek kişisi" için vermiş. yoksa kıvanç tatlıtuğ tipinde bir erkek kişisi olsa "ilk buluşmadan sonra sesi soluğu kesilen erkek kişisi" diye başlığı açardı. hatta bu sessizliğin ne kadar öküzvari olduğunda dem vurup güzel bir kapanış cümlesiyle entrysini sonlandırırdı..
  • bunun bir de buluşma sonrası iyi geceler mesajı atan versiyonu vardır. o daha da kötüdür. *
  • (bkz: dişi yakarış)
    subhanallah bi an "omo oyşögöl honom" şeklinde cırtlayacak sandım.
  • tanıştığının ertesi günü günaydın mesajı atmak nedir yani?

er kişiye tavsiyem. bu hatun kişi ilk buluşmayı türk tipi one night stand olarak görüyor izlediği dizi ve filmlerden edindiği türkiye de ilk buluşma mantığı bu olmuş. şimdi ilk buluşma sonrası aşkım günaydın sevgilim günaydın öpüyorum seni vb. yazıları sevgili tribine girer ama günaydın tanışdığın insana ilerde bir şeyler yaşamak istediğin insana şu anda bence bir sorun yok benim tarafımca olumlu demektir medenicedir. medeniyetten nasibini almamış bu hatun kişiye(açık kapalı sağcı solcu şucu bucu fark etmez) öküzlüğünü erken belli etmesinden dolayı teşekkürlerinizi sunun yolunuza devam edin derim.
  • benim esimdir. evlendik ve hayatimizin en mutlu gunlerini yasiyoruz. beraberiz omur boyu. iliskilerde o aradi ben sevdim o mesaj atti ben kactim yoktur. icinden geldigi gibi yasasin herkes,icinizden geldigi gibi yasayiniz.