• "yani iki öptüm, bir okşadım diye sevgili olacak değiliz. ne kadar banal."

sonra kezban deyince biz suçlu oluyoruz.

şimdi hanım kızımız bence bu mesajı "elektrik alamadığı erkek kişisi" için vermiş. yoksa kıvanç tatlıtuğ tipinde bir erkek kişisi olsa "ilk buluşmadan sonra sesi soluğu kesilen erkek kişisi" diye başlığı açardı. hatta bu sessizliğin ne kadar öküzvari olduğunda dem vurup güzel bir kapanış cümlesiyle entrysini sonlandırırdı..
  • hatun kısmına yaranılmayacağının en büyük kanıtı olan erkek tipi. ilgilenmese cool yapıyor. ilgilense üstüme düşüyor. hepsi zaten sikmeyi düşünüyor.
  • benim esimdir. evlendik ve hayatimizin en mutlu gunlerini yasiyoruz. beraberiz omur boyu. iliskilerde o aradi ben sevdim o mesaj atti ben kactim yoktur. icinden geldigi gibi yasasin herkes,icinizden geldigi gibi yasayiniz.
  • erkek versiyonu için
    güldü verecek
  • hemen o kimdi ,nerden arkadaşındı ,bence konuşma vs vs konuşarak insana sen hayırdır?? dedirten erkektir.uzak durun bunlar şimdiden böyleyse ileride ohooo insanın burnundan getirir.
  • telefon numaralarını almak ve buluşmak kadar normal olan kibar erkek. üzülme aslanım seni anlamayanlara değer verip de üzülme. bahtın açık olsun dostum.
  • hala büyümemiş ergen familyasına ait olandır. büyümüş olanları ise yıllar sonra mağaradan çıkmış gördüğü ilk dişiyi kaybetmemek için elinden geleni yapacak olandır. sayenizde vurkaç familyasına ait olanların değeri artmaktadır.
    teşekkürü eksik etmememiz gerekir.
hesabın var mı? giriş yap