şükela:  tümü | bugün
  • şu an yaptığım hatanın farkına varsam da artık olanlar oldu.
    uzun zaman sonra bütün maddi kaynaklarımı kullanmak uğruna cesaretimi toplayıp etrafımdaki kızlardan en fazla içime sinen hatun ile iletişime geçip akşam birşeyler içmek için sözleştik. akşam işten geldikten sonra eve uğrayıp üzerimi değiştirdim ve dışarıda masraf olmasın diye evde yemeğimi yedim. otoparka inip arabayı çalıştırdım. göstergeye baktığımda tek diş gaz olduğunu farkettim ve hemen mahallemizde bulunan benzinliğe girip 30 törkiş liralık gaz aldım. aslında bu akşamın özel olmasından dolayı benzin ile gitmek istedim hatunun yanına fakat benzin litre fiyatının 8 tl ye yaklaşmasından dolayı bu lüksten feragat ettim. yaklaşık 8 km yolculuktan sonra hatun kişinin yanında idim. bu arada bu kısa yolculuk esnasında kafamda planlar yapmaya başladım. herhangi bir yerde birer bardak çay içebilirdik fakat bu çok basit olurdu zira bu ilk buluşma idi. hem hatun kişiyi ürkütebilir hem de ona karşı saygısızlık olurdu. bir kafeye oturup birer bardak çay içebilirdik. fakat bu plan istediğim gibi gitmeyebilir ve türk kahvesi isteyebilirdi hatun kişi. waffle istenebilir veya pasta söylenebilirdi çayın yanında belki. beynim bir makinanın dişlileri gibi gayet nizami çalışıyordu. sonunda kararımı vermiştim. starbucks tan birer kahve alınıp arabada içilecekti. harika fikirdi çünkü hem marka etkisi yaratacak hemde arabada birşeyler içme fikri her zaman romantik olmuştur. kahveler alındı ve arabaya geçildi. bu arada benim içeceğim biraz pahalı olsa da onunki hayretlik verecek şekilde mekanda sunulan en ucuz içecekti. ve içecek tarifi gayet çetrefilli idi. bu cok hoşuma gitmişti. öylesine bir sipariş değildi istediği icecekti ve en güzeli ucuzdu. ayrıca hesabı ödemeyi bile teklif etmişti. velhasıl araba idik. kahvelerimizi keyifle yudumladık. herşey yolunda idi. keyfime diyecek yoktu. taaki o ana kadar. birşey oldu. hiç planda olmayan birşey...
  • hiç belli olmaz kaça mal olacağı. iş bu sebeple her zaman hazırlıklı olmakta yarar var sevgili er kişi dostlarım.
  • öğrenci olup annemin parasını yememden mütevellit aynı strese bende girmiştim şuanki sevdiceğimle.oysaki olaylar tahmin ettiğim gibi gelişmemişti.birer türk kahvesi içtik ve benim ödememe izin vermedi. yemyeşil denizlinin serin akşamlarında gezmek yerine kahverengi basık kafe ortamlarında oturmayı onun da sevmediğini keşfettim. genel olarak türk kızının hoşlanmayacağı o soruyu sordum (bkz: biraz yürüyelim mi) ve uzuun uzun yürüdük yaklaşık 3 saat. evet saldırma zamanıydı şimdi ve elini tuttum . yurdunun önüne kadar yürüdük ve anlık bir alevlenmeyle dudaklarını da öpmüştüm ..
    özet : ilk buluşmayı pahalıya patlatan maldır
    edit : imla