• lazer minimum 8 seans sürüyor tatlım. bu süreçte de bazı seanslar dokunma uzasın 1 ay sonra yapalım diyorlar. yani mecbur kalmış olabilir. allahım neyi savunuyorum saçmalık. dön de bir aynaya bak lütfen kendin nasıl geldin acaba o buluşmaya..
  • başlığı “türk kızı” olarak açmamışsınız. aferin gelişme var sizde. bu entryimi, bütün kızları olaya dahil edip evrenselleşmeniz şerefine kaldırıyorum.
  • uğraşmayın oğlum kadınların kılıyla tüyüyle sonra çıldırıyor bize saldırıyorlar... ilk buluşmaya bıyıkları ile geldiyse kalkın gidin olsun bitsin...
  • bıyıklara ağda yaptırmak 5 dk sürüyor ama sizin mallığınız ömür boyu.
  • kadınların sokakta kahkaha atması hoş görülmediği ülkemizde, bıyık altından gülmek için yapılan eylemdir.
  • hayatımda yüzünden tek tüy kıl çekmiş insan değilim, yoklar. kaş da dahil, şimdi hiç moda olmayan incecik kaşlarım var, bıyıklı kız olmanın azabını bilmem yani. niye söylüyorum bunu, kendi de bıyıklı olduğundan yandaşlık ediyor sanmayın diye. neyse. gel gelelim "bıyıklı kız, bıyıklı kız" diye kafa siken erkeklerin kendilerinin ne şekil bir neanderthal olduğunu da bilmiyor değilim. kadını böyle bıyıklı olan güruhun erkeği kahvaltılık afyon kaymağı olacak değil, değil mi efenim? ekmek arası yediği patates kızartmasının yanık yeri dişinin ortasında kalmış, tek kaşlı, pasaklının teki kadın kategorize etmiyor mu alıyor beni bir küfür silsilesi.
    aşırı bakımlı erkekler "o bıyıklı kız" a bakmaz zaten, abazan olan ise belli miktar azgınlık ve yoklukta alt sınıftan nuri ya da marketin et reyonundaki hamdi'nin yeni traş olmuş haline çoktan fit. koca memeli iki kadının sevişmesine tutkun erkekler olduğu gibi biz de sizinkini düşünüyoruz değişik de hissettiriyor işin aslı, neden? çünkü neden olmasın ve eşitlik bunu gerektirir:)
    umarım bıyıklı kızın teki yüzde on yağlı yoğurtla yapılmış ayran içip o kaytan yağlı bıyıklarla sizi "muahohşşş helalimsin" diye öper.
  • erkek de ruj sürüp gelmişse bence sıkıntı yok. aşkta bazen roller değişebilir.
  • bu gözler, ilk buluşmaya kobe bryant koltuk altı kılıyla geleni gördü gençler. sizin o bıyık dediğiniz tüyler ne ki. ama yokluktan gitti mi gitti.
  • ayaklarina bakin sivri burun giymistir belki
  • daha ilk buluşmadan ne kadar da çok ortak özelliğimiz olduğu çıkmıştı halbuki.
hesabın var mı? giriş yap