şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çiçeği gözyaşlarıyla sulayacak olan erkektir, kıyamam..
  • hep bu yüzden kaybediyor olabilir.
  • aha şurdaki saf arkadaşımızdır:

http://www.washingtonpost.com/…6fc9b0ada_story.html

kız yerine babayı almış tabi.
  • ürkütür. onun yerine küçük bir papatya ve türevi tercih edilmelidir.
  • hoş bir hareket olsa da gereksiz olduğunu düşünüyorum. en azından güzel bir buluşmanın ardından daha anlamlı olabilir.
  • yıllaaaar önce bendim bu. facebook'tan tanışıp bi süre konuştuğumuz, sonra telefondan yazıştığımız hatunla görüşme ayarlamıştım. capacity önünde buluşmak için sözleşmiştik hatta. o esnada onu beklerken karşıda bir çiçekçi gözüme ilişmişti. gittim çiçek aldım, kızı görünce de verdim, o da şaşırdı haliyle. ama net gereksiz bir hareket. bir kadına çiçek vermek başlı başına gereksiz zaten.

ben şahsen prensip gereği çiçek almıyorum. siz de yapmayın beyler, çiçek falan almayın. hatunlar şımartılmaya gelmez.
  • nazik erkektir.
    ilerleyen zaman içinde ya nişan yüzüğüne yada prezervatife giden yola girecektir.
  • çok üzülecek, canı çok yanacak erkektir.
  • gitmeyin arkadaşlar çıtayı ilk günden yukarı koymayın sonrası çok acı oluyor... birer birer yapın iyilikleri ara sıra yapın.. sonradan aynı enerjiniz kalmadığında paranız zamanınız kalmadığında ilk günlerde ki kıyaslamalar sizi çok üzer... ben yedim bu boku.. yemez olaydım... şimdi çok pişmanım çooookk.. acele etmeyin. hakettiğinde, üzmediğinde verin helali hoş olsun. step by step..
  • sadece ilk buluşmada değil de ele geçen her fırsatta yapılması gereken bir eylem aslında ehh bir de karşı tarafın hoşuna gidiyor ve mutlu oluyorsa yapın lan... amaç zaten mutlu edip o gülümsemeyi görmek değil mi? yani aklımda bin bir türlü espiri sıcacağıma yada horizontal eksende şebeklik yapacağıma sevdiği ve hoşuna giden şeyleri yapıp mutlu etmek ne güzel lan.