şükela:  tümü | bugün
  • iki taraf içinde aşırı heyecanlı geçecek zamana delalet eder. başlarda problemler sorun gösterse de zamanla birbirlerinin vücudunda kendilerini bulacaklardır.
  • türk kadınlarının %60'ın yaşadığı deneyimdir. fazla anlam yüklenmediğinden, hiçbir sorun teşkil etmemektedir.
  • eskiden tam tersi garip sayılırdı simdi bu mu garip geliyor
    tabi ki de öyle olacak
  • eş-şek ile yaşamaktan yeğdir.
  • yetiştiğim yerde ve ailemde böyle gördüm bi ara platonik takıldım ardından üniversiteyi kazandım kimseye bulaşmadım her ne kadar tuhaf karşılansada günümüzde yapamadım ardından eş olarak gördüğüm biri girdi hayatıma olmadı ben de aseksüellik daha iyi diye düşünüyorum kafa rahat en azından
  • ülke şartlarında en iyi ihtimalle 25 yaşında evlenecek insanların daha önce karşı cinsi tanımamış olması çok garip olacağından bu ülkede ya evlilik yanlış ya cinsellik diyerek katkıda bulunacağım başlıktır. bence evlilik yanlış.
  • karşı cins bu durumda değilse #akv
  • ulan imamhatipliler bile ailelerinden habersiz dini nikah kıyıp işlerini hallediyorlar sonra boşanıyorlar.

kafalar yine çok güzel
  • eşlerden ikisi de ilk kez deneyeceklerse muhtemelen ilk denemede yaşayamayacaklardır. olsun, ne önemi var ki? ikinci olmadı üçüncü denemede kesin yaşanacaktır.

ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı
  • evleneceğim insana ihanet etmek istemiyorum o başkalarıyla bişey yaşamış olsa da olmasa da şahsi fikrim bu yönde